Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Sitesi Nedir? Web Sitesi Nasıl Yapılır?
Web Sitesi Nedir? Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Web Sitesi Nedir?

Web Sitesi artık yeni çağın bir kurumsal kimliği sayılmaktadır. Kişiler ve şirketler için yapacağınız işlerde kendinizi duyurmak veya ürünlerinizi tanıtmak için bir televizyon reklamından daha ucuz ve sürekli yenilenebilen eğer ki sağlam bir web siteniz var ise maliyeti getirisinden az olan bir dijital ortamdır.

 

Sağlam Bir Web Site Nedir? 

 

Sağlam bir web site gerek tasarımıyla kullanıcıları çeken gerekse teknik yapısı bakımından hızlı seo dostu bir web sitedir. Örnek vericek olursak  Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum  kelimesine biz İvesgo Web Tasarım olarak müşterilerimizin memnuniyetini ön safhada tutmak ve işlerini herkese tanıtmak için seo dostu kullanıcı ara yüzü ile uyumlu web sitelerimizi Google ile anlaşmamızla sitenizi tanıtıyor gereken seo çalışmalarını yapıyoruz. Böyle sağlam  ve seo dostu bir web siteniz olmuş oluyor sizlerde rahatlıkla firmanızı veya kişisel bilgilerinizi uygun bir maliyete sunmuş oluyorsunuz.

 

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

 

Web sitesi nasıl yapılır sorusuna öncelikle web siteniz yoksa ve maliyeti düşürmek açısından kendiniz yapmak istiyorsanız boş ver kötü de olsa firmamı tanıtsın diyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. Nedeni şu ki yapacağınız veya yaptıracağınız web siteleri sizi ve işinizi tanıtır. Kötü bir web sitesi müşterilerin gözünde kötü bir izlenim yaratabilir bu yüzden web siteniz için maliyetten kaçmaya değmez.

Gelelim web sitesi nasıl yapılır sorusuna ilk önce gerekli programları ve kod dilini iyi bilmeniz gerekmektedir. Bunlar Dreamvear veya Sublime Text  vb. programlar içerisinde html , css , bootstrap, php vb. kod dilleri kullanarak dinamik veya statik bir web sitesi çıkarabilirsiniz. Dinamik veya statik bir web sitesi nedir sorusuna İvesgo Web Tasarım sitemizin blok kısmından ulaşabilirsiniz veya Dinamik Ve Statik Web Sitesi Nedir? Yazısına tıklayarak ulaşa bilirsiniz.

Yapacağınız siteyi ilk önce bir haritasını yani templatesini çıkarın sonra kullanacağınız yazı ve resimleri belirleyin. Siteyi ilk önce kime neye göre yapacağınızı karar verin ve yapacağınız sektörle ilgili araştırma yapın rakiplerinizi iyi araştırın. Bunu üzerine öğrendiğiniz kod ile sitenizi  header en üst kısım, nav üst kısım menü yeri ,  slider   kayan resim ekleme kısmı  , orta kısım içeriklerinizi ekleme yeri ve son olarak footer kısmı sitenizin bitiş yeri kısa hızlı erişim bilgilerin olduğu yer olarak ayırarak kodlayın ve tasarımınızı güzelleştirin.

Web Sitesi yapmak sanat işidir bizler sanat çıkarıyoruz.Yaptığımız siteleri inceleye bilir , bilgi alabilir , size uygun web sitesini seçebilirsiniz.İşletmeniz için en uygun web siteleri İvesgo Web Tasarım da.

Teklif Al