Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Her şey o cümle ile başlar “Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum” ve devamı gelir. Sonrasında bir firma ile görüşülür, fiyatlar ya da diğer konular konuşulur. Daha en başta kararı verecek olan sizsiniz. Bunun dışında kalan konular hep teknik ayrıntıdır.

Web Sitesi Yaptırmadan Önceki Aşamalar Neler?

Web sitesi için para ve iyi bir ekipten çok daha fazlası gerekiyor. Her şeyden önce web siteniz için ne istediğinizi ve ne hedeflediğinizi açık ve net olarak belirlemeniz gerekir. Zaten bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız hali hazırda internetin getirdiği avantajları da fark etmişsinizdir.

Bir firmaya gidip “Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum” dediğinizde daha önceden hazırlamış olmanız gereken çok şey var. Bunlardan ilki web sitenizin ne amaçla hazırlanacak olacağını belirleyin. Eğer sitenizden bir şeyler satacaksanız ya da sattığınız şeylerin reklamını yapacaksanız, ürünlerinizin fotoğrafını önceden çektirmeniz gerekir. Daha sonra ise firmanızı ya da sizi en iyi şekilde anlatan bir yazı yazmanız gerekir. Ancak çok uzun ve klişe cümlelere kaçmadan bunu yapmalısınız. Müşteri odaklı düşünün, siteyi ziyaret eden birisi bun yazıyı okuyunca ne düşünecek? Ya da silerseniz içerik için profesyonel yardım alın. İyi bir strateji ve web sitesi yapan firma ile çalıştığınızda hemen sonuç alamayabilirsiniz. Çünkü bu işler her ne kadar kusursuz da yapılsa zaman alacaktır. Ayrıca son olarak web sitenizin mobil uyumlu olmasına özen gösterin. Böylece tablet ya da akıllı telefonlardan rahatlıkla sitenize giriş yapılabilecektir. 

Teklif Al