Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Tasarım
Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım Çalışmaları Yapıyoruz

Firmanızı en iyi  ve doğru şekilde yansıtacak tasarım çalışmasını gerçekleştiriyoruz. 

Web tasarım çalışmasına başlamadan önce firma profilinizi ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz.  Siteniz üzerinden en yüksek verimi alabileceğiz  özgün tasarım çalışması ile sizi rakip sitelere kıyasla daha avantajlı hale getiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi doğru şekilde yansıtan özel tasarım çalışmaları ile müşteri potansiyelinizi arttırmayı hedefliyoruz. 

01
Özel Tasarım

Size özel tasarım ile fark yaratın

02
SEO Uyumlu

Google da Rakiplerinizin önüne geçin

03
Özel Yazılım

Modüler yapıda özel yazılım çalışması

Web Tasarım
Kurumsal Tasarım Çalışması

Site Tasarımının Oluşturulması

Web tasarım, sürecinde ilk aşama olarak proje kapsamı ve modüller sizlerin istekleri doğrultusunda belirlenerek yol haritası oluşturulur.

Sektör analizleri yapılarak  tasarım aşamasına geçilmektedir. Web tasarım sitesi tasarımı sizlerin onayından geçtikten sonra sitenin kodlamasına geçilerek projenin farklı ekran boyutlarında çalışması, hızı ve tüm tarayıcılarda çalışması sağlanmaktadır. Bahsettiğimiz tasarım ve kodlama işlemleri gerçekleştikten sonra sizlere bir demo hazırlanarak sunulmaktadır. Yapılan projenin kusursuz ve sorunsuz bir şekilde işlediğini gördükten sonra yayına geçilerek İVESGO Web Tasarım   Ekibi tarafından size birebir panel eğitimi verilmektedir.

İçerik Giriş Desteği
İçerik Giriş Desteği

İçerik Girişlerinin Yapılması

Web sitenizi tamamen yayına hazır halde teslim alın.

Web sitenizin tasarım ve yazılım süreci tamamlandıktan sonra içerik girişleriniz, banner tasarımlarınız editörlerimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Sitenizi tamamen yayına hazır halde teslim almaktasınız. Özel yazılım yönetim paneli sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda siz de kullanıcı dostu yönetim paneli sayesinde düzenleme ve ekleme ilemlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Web Tasarım
Tam Kurumsal Destek

Sürekli Yanınızdayız

İhtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız.

Web tasarım çalışmanızı teslim ettikten sonra da sizin yanınızdayız. Sitenizi nasıl daha verimli kullanabileceğinize dair sizleri bilgilendiriyor web sitenizden en iyi verimi alabilmeniz için size destek oluyoruz. Site kullanımında ihtiyaç duyduğunuz her anda uzman teknik destek ekibimiz sizin yanınızda

Biz Sizi Arayalım

Profesyonel bir E-ticaret Sayfasına sahip olun ikinci yıl yüksek ücretler ödemeyin.

Teklif Al