Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Depo Takip Yazılımı
Depo Takip Yazılımı
Depo Takip Yazılımı

Depo Takip Yazılımı

Bu program sayesinde firmanızın depo takibini yapabilir ve çalışanlarınızı kaydederek iş emri oluşturarak takibini kolaylaştırabilirsiniz.

Deponuzda bulunan ürünlerin stok durumlarını kolaylıkla öğrenebilir ve personellerinizin aylık hangi ürünü ne kadar tükettiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca personellerinize atadığınız iş emirlerinin durumlarını güncelleyebilir ve acil olarak yapılmasını istediğiniz iş emrini çalışanlarınıza bildirebilirsiniz. Kontrol departmanı özelliği sayesinde çalışanlarınız yalnızca  kendilerine atanan iş emirlerini görebilir böylelikle karışıklık çıkması engellenir.

Sistemin hem mobil hem de masaüstüne uyumlu çalışmasından dolayı internete erişiminizin olduğu her yerden kolayca sisteme erişebilir ve takiplerinizi sağlayabilirsiniz.

Sistemin kullanım alanları; Depo işlevi gören tüm çalışma alanları ve depo girdi çıktısını takip etmek isteyen tüm firmalar.

Sistem Özellikleri; Ürün başı stok takibi, Personel başı iş takibi, Personel başı iş emri oluşturma. Oluşturulan iş emirinin durumunlarına göre listeleme

Biz Sizi Arayalım

Profesyonel bir E-ticaret Sayfasına sahip olun ikinci yıl yüksek ücretler ödemeyin.

Teklif Al