(212)
Satın Almak İçin Hemen Ara !

E-Ticaret Paketleri

 
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
  Yıllık Trafik / Sunucu KullanımıE-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
 • Web Alanı / Database Alanı
  Web Alanı / Database Alanıİvesgo Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
 • E-Posta Hesabı
  E-Posta HesabıE-ticaret sitenize ait domaininiz için [email protected]ı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
  Ticket & Telefon ile Teknik Destekİhtiyaç duyduğunuz her an İvesgo teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

  Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.
 • Hazır Responsive Tasarımlar
  Hazır Responsive TasarımlarE-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde 140+ farklı responsive ve adaptive tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise İvesgo tasarım ekibi IdeaKonsept hizmeti ile yanınızdadır.
 • Size Özel Tasarım
  Size Özel Tasarım İvesgo ekibi tarafından istekleriniz doğrultusunda tamamen size özgün tasarım çalışması yapılır.
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)İvesgo Akıllı E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
 • Toplu Mail Gönderimi
  Toplu Mail Gönderimi Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
 • Blog / İçerik Yönetimi
  Haber / İçerik Yönetimi İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
 • Detaylı Kargo Yönetimi
  Detaylı Kargo Yönetimi Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
 • İstatistik ve Raporlama
  İstatistik ve Reklam Satış Raporları Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Pazarlama
  Sosyal Medya Pazarlama
 • Google Yönetim Araçları
  Google Yönetim Araçları Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.
 • Pazarlama / Promosyon Barı
  Pazarlama / Promosyon Barı E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
  Ziyaretçi Çıkış Teklifi Müşterileriniz e-ticaret sitenizden çıkmak üzereyken sitede kalması için çeşitli teklifler sunabileceğiniz modüldür.
 • Cloud Sunucu Altyapısı
  Cloud Sunucu ALtyapısı Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
  WhatsApp Sipariş WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
  Yönetim Paneli Mobil Uygulaması Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
  Havale / Kapıda Ödeme Sistemi Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
 • Anında Sanal POS
  Anında Sanal POSİyzico ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
 • Bayi (B2B) Altyapısı
  Bayi (B2B) Altyapısı Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca bayilerinizin maksimum ve minumum sipariş adetlerini belirleyebilirsiniz.
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
  256bit SSL Güvenlik Sertifikası Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her İvesgo kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
 • Kredi Kartı Modülü
  Kredi Kartı Modülü İvesgo paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve İvesgo paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
  Hediye Çeki / Puan Sistemi Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Google Merchant Center Entegrasyon
  Google Merchant Center Entegrasyonu Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google' a yükleyebilir, Google Alışveriş' e ve diğer Google hizmetlerine sunabilirsiniz.
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
  Mobil E-Ticaret Sitesi E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz iOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.
 • Sepet / Sipariş Hatırlatma
  Sepet / Sipariş Hatırlatma Sepeti terk eden müşterileri geri kazanmaya ve siparişlerin artmasına imkan sağlar.
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
  Excel Ürün Aktarım Robotu Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
  XML Entegrasyonları (opsiyonel) Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
  Ürün Karşılaştırma Modülü Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
  Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
 • Ürün Kişiselleştirme
  Ürün Kişiselleştirme Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
  Alışverişsiz Tahsilat Modülü Müşterilerinizden alışverişten bağımsız ödeme almak için kullanabileceğiniz modüldür.
 • XML Tedarikçi Modülü
  XML Tedarikçi Modülü Sitenizden ihtiyaç duyabileceğiniz verileri seçerek dışarı xml vermek için kullanılabilecek modüldür.
 • Promosyon Modülü
  Promosyon Modülü Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
  Google Arama Hacmi Entegrasyonu Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.
 • N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
  N11, Hepsiburada, GittiGidiyor Ürün Entegrasyonu İvesgo tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin N11, Hepsiburada, GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
 • 3000 TL'lik Gittigidiyor Mağaza
  3000 TL Değerinde Gittigidiyor Mağaza Kampanya kapsamında, Gittigidiyor'un normalde 500 TL değerindeki Mega Mağaza paketi İvesgo müşterilerine 6 ay boyunca ücretsiz sunuluyor.
 • Amazon Entegrasyonu
  Amazon Entegrasyonu İvesgo tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Amazon'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Amazon platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
 • Rakip SEO Analizi
  Rakip SEO Analizi Belirleyeceğiniz 3 firma özelinde bu rapor uzman ekibimiz tarafından ​size özel olarak hazırlanmaktadır.
 • SEO Analiz Modülü
  SEO Analiz Modülü Ürünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.
 • Abonelik Modülü
  Abonelik Modülü Ürün ya da hizmetleriniz için, günlük, haftalık, aylık abonelik seçenekleri ile belirtilen tarihlerde otomatik siparişler oluşturulur ve tahsilatlar yapılır.
  DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.
 • & Mobil Uygulama Hediye
  iOS & Android Mobil Uygulama Hediye
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
LITE
TL TL
PRO Kredi Kartı Ödeme Altyapısı ve daha fazlası
TL TL
ENTEGRE Mobil E-ticaret Sitesi ve daha Fazlası
TL TL
ENTERPRISE Akıllı Filtreleme modülü ve daha fazlası
TL TL
PLATINIUM Promosyon Modülü ve daha fazlası
TL TL
LITE
2500 TL
2500 TL
 • SİPARİŞ VER
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı1000 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı10 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Özel Tasarım
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Google Yönetim Araçları
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Sepet / Sipariş Hatırlatma
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Amazon Entegrasyonu
 • Rakip SEO Analizi
 • SEO Analiz Modülü
 • Abonelik Modülü
 • iOS & Android Mobil Uygulama Hediye
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  590 TL
 • İndirimli Paket Fiyatları

SİPARİŞ VER

PRO Kredi Kartı Ödeme Altyapısı ve daha fazlası
4500 TL
4500 TL
 • SİPARİŞ VER
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı1500 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı20 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Özel Tasarım
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Google Yönetim Araçları
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Sepet / Sipariş Hatırlatma
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Amazon Entegrasyonu
 • Rakip SEO Analizi
 • SEO Analiz Modülü
 • Abonelik Modülü
 • iOS & Android Mobil Uygulama Hediye
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  790 TL
 • İndirimli Paket Fiyatları

SİPARİŞ VER

ENTERPRISE Akıllı Filtreleme modülü ve daha fazlası
9500 TL
9500 TL
 • SİPARİŞ VER
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı3000 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı30 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Özel Tasarım
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Google Yönetim Araçları
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Sepet / Sipariş Hatırlatma
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Amazon Entegrasyonu
 • Rakip SEO Analizi
 • SEO Analiz Modülü
 • Abonelik Modülü
 • iOS & Android Mobil Uygulama Hediye
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  1490 TL
 • İndirimli Paket Fiyatları

SİPARİŞ VER

PLATINIUM Promosyon Modülü ve daha fazlası
18500 TL
18500 TL
 • SİPARİŞ VER
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı4000 GB
 • Web Alanı / Database AlanıSınırsız
 • E-Posta Hesabı50 Adet
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek
 • Hazır Tema Tasarımları
 • Özel Tasarım
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Toplu Mail Gönderimi
 • Blog / İçerik Yönetimi
 • Detaylı Kargo Yönetimi
 • İstatistik ve Raporlama
 • Sosyal Medya Pazarlama
 • Google Yönetim Araçları
 • Pazarlama / Promosyon Barı
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi
 • Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
 • Anında Sanal POS
 • Bayi (B2B) Altyapısı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Kredi Kartı Modülü
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi
 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • Mobil E-Ticaret Sitesi
 • Sepet / Sipariş Hatırlatma
 • Excel Ürün Aktarım Robotu
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
 • Ürün Kişiselleştirme
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü
 • XML Tedarikçi Modülü
 • Promosyon Modülü
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu
 • N11 Hepsiburada GittiGidiyor Entegrasyonu
 • 3000 TL'lik GittiGidiyor Mağazası
 • Amazon Entegrasyonu
 • Rakip SEO Analizi
 • SEO Analiz Modülü
 • Abonelik Modülü
 • iOS & Android Mobil Uygulama Hediye
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl)
  3490 TL
 • İndirimli Paket Fiyatları

SİPARİŞ VER

Biz Sizi Arayalım

Profesyonel bir E-ticaret Sayfasına sahip olun ikinci yıl yüksek ücretler ödemeyin.