Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
ivesgo
 • Ürün Giriş Desteği
 • Kullanışlı Yönetim Paneli
 • Ücretsiz Teknik Destek
 • Özel Tasarım Seçenekleri
Kredi Kartına 12 Taksit

LITE

Uygun bütçeli e-ticarete giriş paketi

ENTEGRE

Kobilerin en çok tercih ettiği E-ticaret paketi

ENTERPRISE

Gelişmiş site özellikleri ile satışlarınızı arttırabileceğiniz e-ticaret sitesine sahip olun

PLATINIUM

Size özel tasarıma sahip e-ticaret sitesine sahip olun

Tüm E-Ticaret Paketlerimizde Standart

ivesgo

Birebir Panel Eğitimi

E-ticaret sitenizin kullanımı için bire bir eğitim alırsınız kullanışlı tasarımı ile istediğiniz işlemi birkaç adımda tamamlarsınız

ivesgo

İlk Alımda Hosting Dahil

İlk alımda hosting dahil ödeme yaparsınız. Anahtar teslim paket çalışır şekilde size teslim edilir.

ivesgo

İlk Alımda SSL Dahildir

İlk alımda hosting içerisinde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası çalışır ücretsiz şekilde teslim edilir.

ivesgo

İçerik Giriş Desteği

Ürün girişlerinizi biz yapalım E-Ticaret paketinizi yayına hazır halde teslim alın

ivesgo

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Mobil uyumlu kullanıcı dostu tasarımlar ile mobil cihazlarda satışlarınızı arttırın

ivesgo

Tam Kurumsal Destek

İlk yıl teknik destek hizmete dahildir. Yazılımınızla ilgili talepleriniz sorun olmaktan çıkar..

 
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

  Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı E-ticaret sitenizin 1 yıllık süre içerisinde sitenizin toplam kullanabileceği veri aktarım miktarını ifade eder. Günlük olarak hesaplanır ve paketlere göre boyutları farklılık göstermektedir.
 • Web Alanı / Database Alanı

  Web Alanı / Database Alanı İvesgo Akıllı E-ticaret Paketlerinde eklediğiniz ürünlerin, ürün resimlerinin veya kullanılan database alanını sınırsızdır. Dilediğiniz kadar data girişi yapabilir ve bunun için herhangi bir ekstra ücret ödemezsiniz.
 • E-Posta Hesabı

  E-Posta Hesabı E-ticaret sitenize ait domaininiz için isim@siteadı.com şeklinde kullanabileceğiniz e-posta hesaplarını ifade eder. Kendi siteniz ve isminiz ile e-posta tanımlayabilirsiniz. Başka bir e-mail hosting servisinize ihtiyacınız yoktur.
 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek

   

  Ticket & Telefon ile Teknik Destek   İhtiyaç duyduğunuz her an İvesgo teknik destek ekibi yanınızdadır. Telefon ile destek alabilir, konu anlatım videolarımızı izleyebilir veya her zaman bizden destek sistemimiz aracılığıyla yardım alabilirsiniz. Her hafta düzenlenen 2-4 saatlik ücretsiz e-ticaret eğitimlerine siz ve ekibiniz dilediği zaman katılabilir.
 • Hazır Responsive Tasarımlar

  Hazır Responsive Tasarımlar E-ticaret Paketlerimiz ile birlikte farklı renklerde ve özelliklerde 140+ farklı responsive ve adaptive tasarım yönetim panelinize eklenir. Firma renklerinize uygun olan dilediğiniz tasarımı seçerek sitenizi yayına alabilirsiniz. Size özel bir tasarım ihtiyacınız var ise İvesgo tasarım ekibi IdeaKonsept hizmeti ile yanınızdadır.  
 • Size Özel Tasarım

  Size Özel Tasarım İvesgo ekibi tarafından istekleriniz doğrultusunda tamamen size özgün tasarım çalışması yapılır.  
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

  Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) İvesgo Akıllı E-ticaret paketleri içerisinde yer alan her alana özel arama motoru optimizasyon alanları ile rakiplerinize avantaj sağlayabilirsiniz. Adres biçimlendirmesi (URL), akıllı etiket sistemi Ürüne özel tanımlamalar, kategori ve markalara özel SEO özellikleri organik trafik kazanmanız için hazırlanmış özelliklerdir.
 • Toplu Mail Gönderimi

  Toplu Mail Gönderimi Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.
 • Blog / İçerik Yönetimi

  Blog / İçerik Yönetimi İçerik yönetimi sayesinde firmanız hakkında bilgi sayfaları, mağazalarınız, iade şartlarınız gibi dilediğiniz sayfaları oluşturabilir ve içeriklerini girebilirsiniz. Ek olarak blog bölümü de oluşturarak müşterilerinize ürünlerinizi, kullanım şekillerini anlatabilirsiniz.
 • Detaylı Kargo Yönetimi

  Detaylı Kargo Yönetimi Çalışacağınız kargo firmalarını ekleyerek her kargo firması için fiyatlamalarınızı illere, bölgelere göre yönetebilirsiniz. Birden fazla kargo firması için fiyatlama yapabilir, ürünlerinizi ağırlıklarına göre fiyatlandırabilirsiniz.
 • İstatistik ve Raporlama

   

   

  İstatistik ve Raporlama     Görsel olarak ürün, satış, ziyaretçi istatistiklerinizi günlük, aylık olarak takip edebilirsiniz. Satış raporları, üye raporları, ürün raporları sayesinde satış stratejilerinize yön verebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Pazarlama

   

  Sosyal Medya Pazarlama  
 • Google Yönetim Araçları

   

  Google Yönetim Araçları   Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Webmaster-analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.
 • Pazarlama / Promosyon Barı

   

  Pazarlama / Promosyon Barı   E-ticaret sitenizin üst ya da alt kısmında müşterilerinize çeşitli duyuru ve tekliflerinizi iletebileceğiniz, yönetim panelinden arkaplan rengini yazı rengini kolayca ayarlayabileceğiniz bir modüldür.
 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi

   

  Ziyaretçi Çıkış Teklifi   Müşterileriniz e-ticaret sitenizden çıkmak üzereyken sitede kalması için çeşitli teklifler sunabileceğiniz modüldür.
 • Cloud Sunucu Altyapısı

  Cloud Sunucu Altyapısı Cloud Sunucu Altyapısı
 • WhatsApp Sipariş

   

  WhatsApp Sipariş   WhatsApp Sipariş  
 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması

   

  Yönetim Paneli Mobil Uygulaması   Yönetim Paneli Mobil Uygulaması  
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

  Havale / Kapıda Ödeme Sistemi Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
 • Anında Sanal POS

   

  Anında Sanal POS   İyzico ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Anında Pos Entegrasyonu ile başvuru yok, beklemek yok. 6 bankanın sanal posunu 1 dakikada aktif edebilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.
 • Bayi (B2B) Altyapısı

   

  Bayi (B2B) Altyapısı   Sitenizde farklı bayi grupları oluşturarak bayilerinize farklı iskonto oranları tanımlayabileceğiniz gibi bayilerinizin ödeme şekillerini ve taksit sayılarını ve vade oranlarını çeşitlendirebilir veya sınırlandırabilirsiniz. Ayrıca bayilerinizin maksimum ve minumum sipariş adetlerini belirleyebilirsiniz.
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası

  256bit SSL Güvenlik Sertifikası Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her İvesgo kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
 • Kredi Kartı Modülü

   

  Kredi Kartı Modülü   İvesgo paketleri ile Türkiye’de sanal pos hizmeti sunan tüm bankaların sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktadır. E-ticaret siteniz için dilediğiniz bankadan pos alabilir ve İvesgo paketlerinde kolayca çalıştırabilirsiniz.
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi

   

  Hediye Çeki / Puan Sistemi   Müşterilerinize dilediğiniz tutarda veya kuralda indirim / hediye çekleri tanımlayabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize sitenizde yaptıkları alışverişlerde veya sizin belirleyeceğiniz farklı durumlarda puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz biriken puanları ile siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Google Merchant Center Entegrasyon

   

  Google Merchant Center Entegrasyon   Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google' a yükleyebilir, Google Alışveriş' e ve diğer Google hizmetlerine sunabilirsiniz.
 • Mobil E-Ticaret Sitesi

   

  Mobil E-Ticaret Sitesi   E-ticaret siteniz ile tamamen uyumlu çalışan mobil siteniz iOS, Android ve Windows Mobile akıllı telefon ve tabletler ile uyumludur. Müşterilerinize zaman ve mekandan bağımsız mobil alışveriş imkanı sunabilirsiniz.
 • Sepet / Sipariş Hatırlatma

   

  Sepet / Sipariş Hatırlatma   Sepeti terk eden müşterileri geri kazanmaya ve siparişlerin artmasına imkan sağlar.
 • Excel Ürün Aktarım Robotu

   

  Excel Ürün Aktarım Robotu   Muhasebe programınızdan veya hazırladığınız excel dökümanlarından ürünlerinizi, stoklarınızı ve fiyatlarınızı kolay bir şekilde e-ticaret sitenize aktarabilirsiniz. Excel aktarımı robotu ile ürün yönetim süreçlerinizi kısaltabilirsiniz.
 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)

   

  XML Entegrasyonları (Opsiyonel)   Tedarikçilerinizin ürünlerini otomatik olarak XML ile sitenize tek tıklama ile aktarabilirsiniz. Alış fiyatları üzerine kendi kar marjınızı ekleyerek satışa sunabilirsiniz.
 • Ürün Karşılaştırma Modülü

   

  Ürün Karşılaştırma Modülü   Müşterilerinizin satışa sunduğunuz ürünleri özelliklerine göre karşılaştırma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ürün karşılaştırma modülü ile birden çok ürünün aynı ekranda özelliklerine göre karışlaştırmasına olanak sağlar.
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

  Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri Ürünlerinize özel filtreler oluşturabilirsiniz. Renk, Beden, kesim, model veya oluşturacağınız filtre gurubuna ürünleriniz üzerinden filtre seçenekleri tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinize filtre menüleri üzerinden ürünlere erişimini kolaylaştırabilirsiniz.
 • Ürün Kişiselleştirme

   

  Ürün Kişiselleştirme   Kişiye özel ürünlerin detaylarını müşterilerinizden almak için oluşturulmuş modüldür. Ürün detay sayfasında müşterilerinizden ürün üzerine yazılacak yazı ya da baskı yapılacak resim vb. bilgiler alınabilir.
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü

   

  Alışverişsiz Tahsilat Modülü   Müşterilerinizden alışverişten bağımsız ödeme almak için kullanabileceğiniz modüldür.
 • XML Tedarikçi Modülü

   

  XML Tedarikçi Modülü   Sitenizden ihtiyaç duyabileceğiniz verileri seçerek dışarı xml vermek için kullanılabilecek modüldür.
 • Promosyon Modülü

   

  Promosyon Modülü   Gelişmiş promosyon sistemimiz sayesinde sepet bazlı, ürün bazlı, kategori ve marka bazlı promosyonlar tanımlayabilirsiniz. Toplamda 40+ farklı promosyon kombinasyonunu sitenizde kampanyalarınızda sunabilir, çapraz satış kampanyaları uygulayabilirsiniz.
 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu

   

  Google Arama Hacmi Entegrasyonu   Sitenizdeki ürünlerinizi, etiket modülü sayesinde guruplarına göre, koleksiyonlarına göre veya arama motorlarında ki aranma hacimlerine göre etiketleyebilir ve benzer ürünleri filtreleme imkanı sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm etiketleriniz arama motorlarında etiket kelimelerinde listelenmesine olanak sağlayacaktır.
 • Trendyol Entegrasyonu

   

  Trendyol Entegrasyonu   İvesgo tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Trendyol da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Trendyol platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
 • Amazon Entegrasyonu

   

  Amazon Entegrasyonu   İvesgo tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Amazon'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Amazon platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan bir kaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyor.
 • Rakip SEO Analizi

   

  Rakip SEO Analizi   Belirleyeceğiniz 3 firma özelinde bu rapor uzman ekibimiz tarafından ​size özel olarak hazırlanmaktadır.
 • SEO Analiz Modülü

   

  SEO Analiz Modülü   Ürünlerinizi girerken belirleyeceğiniz anahtar kelimelere göre ürün adı, meta title, ürün açıklaması gibi içeriklerinizi kontrol ederek SEO açısından değerlendiren bu modül içeriklerinizi SEO uyumlu hale getirerek organik trafiğinizi yükseltmenizi sağlar.
 • Abonelik Modülü

   

  Abonelik Modülü   Ürün ya da hizmetleriniz için, günlük, haftalık, aylık abonelik seçenekleri ile belirtilen tarihlerde otomatik siparişler oluşturulur ve tahsilatlar yapılır.
 • Mobil Uygulama Hediye

  Mobil Uygulama Hediye İOS ve Android Uygulama Hediye
LITE
10000 TL
 • HEMEN BİLGİ AL
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

  2500 GB

 • Web Alanı / Database Alanı

  Sınırsız

 • E-Posta Hesabı

  20 Adet

 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek  

 • Hazır Responsive Tasarımlar

 • Size Özel Tasarım

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 • Toplu Mail Gönderimi

 • Blog / İçerik Yönetimi

 • Detaylı Kargo Yönetimi

 • İstatistik ve Raporlama    

 • Sosyal Medya Pazarlama  

 • Google Yönetim Araçları  

 • Pazarlama / Promosyon Barı  

 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi  

 • Cloud Sunucu Altyapısı

 • WhatsApp Sipariş  

 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması  

 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

 • Anında Sanal POS  

 • Bayi (B2B) Altyapısı  

 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası

 • Kredi Kartı Modülü  

 • Hediye Çeki / Puan Sistemi  

 • Google Merchant Center Entegrasyon  

 • Mobil E-Ticaret Sitesi  

 • Sepet / Sipariş Hatırlatma  

 • Excel Ürün Aktarım Robotu  

 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)  

 • Ürün Karşılaştırma Modülü  

 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

 • Ürün Kişiselleştirme  

 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü  

 • XML Tedarikçi Modülü  

 • Promosyon Modülü  

 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu  

 • Trendyol Entegrasyonu  

 • Amazon Entegrasyonu  

 • Rakip SEO Analizi  

 • SEO Analiz Modülü  

 • Abonelik Modülü  

 • Mobil Uygulama Hediye

 • HEMEN BİLGİ AL
PRO
18000 TL
 • HEMEN BİLGİ AL
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

  2500 GB

 • Web Alanı / Database Alanı

  Sınırsız

 • E-Posta Hesabı

  20 Adet

 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek  

 • Hazır Responsive Tasarımlar

 • Size Özel Tasarım

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 • Toplu Mail Gönderimi

 • Blog / İçerik Yönetimi

 • Detaylı Kargo Yönetimi

 • İstatistik ve Raporlama    

 • Sosyal Medya Pazarlama  

 • Google Yönetim Araçları  

 • Pazarlama / Promosyon Barı  

 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi  

 • Cloud Sunucu Altyapısı

 • WhatsApp Sipariş  

 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması  

 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

 • Anında Sanal POS  

 • Bayi (B2B) Altyapısı  

 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası

 • Kredi Kartı Modülü  

 • Hediye Çeki / Puan Sistemi  

 • Google Merchant Center Entegrasyon  

 • Mobil E-Ticaret Sitesi  

 • Sepet / Sipariş Hatırlatma  

 • Excel Ürün Aktarım Robotu  

 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)  

 • Ürün Karşılaştırma Modülü  

 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

 • Ürün Kişiselleştirme  

 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü  

 • XML Tedarikçi Modülü  

 • Promosyon Modülü  

 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu  

 • Trendyol Entegrasyonu  

 • Amazon Entegrasyonu  

 • Rakip SEO Analizi  

 • SEO Analiz Modülü  

 • Abonelik Modülü  

 • Mobil Uygulama Hediye

 • HEMEN BİLGİ AL
ENTEGRE
35000 TL
 • HEMEN BİLGİ AL
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

  2500 GB

 • Web Alanı / Database Alanı

  Sınırsız

 • E-Posta Hesabı

  20 Adet

 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek  

 • Hazır Responsive Tasarımlar

 • Size Özel Tasarım

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 • Toplu Mail Gönderimi

 • Blog / İçerik Yönetimi

 • Detaylı Kargo Yönetimi

 • İstatistik ve Raporlama    

 • Sosyal Medya Pazarlama  

 • Google Yönetim Araçları  

 • Pazarlama / Promosyon Barı  

 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi  

 • Cloud Sunucu Altyapısı

 • WhatsApp Sipariş  

 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması  

 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

 • Anında Sanal POS  

 • Bayi (B2B) Altyapısı  

 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası

 • Kredi Kartı Modülü  

 • Hediye Çeki / Puan Sistemi  

 • Google Merchant Center Entegrasyon  

 • Mobil E-Ticaret Sitesi  

 • Sepet / Sipariş Hatırlatma  

 • Excel Ürün Aktarım Robotu  

 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)  

 • Ürün Karşılaştırma Modülü  

 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

 • Ürün Kişiselleştirme  

 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü  

 • XML Tedarikçi Modülü  

 • Promosyon Modülü  

 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu  

 • Trendyol Entegrasyonu  

 • Amazon Entegrasyonu  

 • Rakip SEO Analizi  

 • SEO Analiz Modülü  

 • Abonelik Modülü  

 • Mobil Uygulama Hediye

 • HEMEN BİLGİ AL
ENTERPRISE
76000 TL
 • HEMEN BİLGİ AL
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

  3500 GB

 • Web Alanı / Database Alanı

  Sınırsız

 • E-Posta Hesabı

  30 Adet

 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek  

 • Hazır Responsive Tasarımlar

 • Size Özel Tasarım

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 • Toplu Mail Gönderimi

 • Blog / İçerik Yönetimi

 • Detaylı Kargo Yönetimi

 • İstatistik ve Raporlama    

 • Sosyal Medya Pazarlama  

 • Google Yönetim Araçları  

 • Pazarlama / Promosyon Barı  

 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi  

 • Cloud Sunucu Altyapısı

 • WhatsApp Sipariş  

 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması  

 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

 • Anında Sanal POS  

 • Bayi (B2B) Altyapısı  

 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası

 • Kredi Kartı Modülü  

 • Hediye Çeki / Puan Sistemi  

 • Google Merchant Center Entegrasyon  

 • Mobil E-Ticaret Sitesi  

 • Sepet / Sipariş Hatırlatma  

 • Excel Ürün Aktarım Robotu  

 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)  

 • Ürün Karşılaştırma Modülü  

 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

 • Ürün Kişiselleştirme  

 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü  

 • XML Tedarikçi Modülü  

 • Promosyon Modülü  

 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu  

 • Trendyol Entegrasyonu  

 • Amazon Entegrasyonu  

 • Rakip SEO Analizi  

 • SEO Analiz Modülü  

 • Abonelik Modülü  

 • Mobil Uygulama Hediye

 • HEMEN BİLGİ AL
PLATINIUM
90000 TL
 • HEMEN BİLGİ AL
 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı

  4000 GB

 • Web Alanı / Database Alanı

  Sınırsız

 • E-Posta Hesabı

  50 Adet

 • Ticket & Telefon ile Teknik Destek  

 • Hazır Responsive Tasarımlar

 • Size Özel Tasarım

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 • Toplu Mail Gönderimi

 • Blog / İçerik Yönetimi

 • Detaylı Kargo Yönetimi

 • İstatistik ve Raporlama    

 • Sosyal Medya Pazarlama  

 • Google Yönetim Araçları  

 • Pazarlama / Promosyon Barı  

 • Ziyaretçi Çıkış Teklifi  

 • Cloud Sunucu Altyapısı

 • WhatsApp Sipariş  

 • Yönetim Paneli Mobil Uygulaması  

 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

 • Anında Sanal POS  

 • Bayi (B2B) Altyapısı  

 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası

 • Kredi Kartı Modülü  

 • Hediye Çeki / Puan Sistemi  

 • Google Merchant Center Entegrasyon  

 • Mobil E-Ticaret Sitesi  

 • Sepet / Sipariş Hatırlatma  

 • Excel Ürün Aktarım Robotu  

 • XML Entegrasyonları (Opsiyonel)  

 • Ürün Karşılaştırma Modülü  

 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri

 • Ürün Kişiselleştirme  

 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü  

 • XML Tedarikçi Modülü  

 • Promosyon Modülü  

 • Google Arama Hacmi Entegrasyonu  

 • Trendyol Entegrasyonu  

 • Amazon Entegrasyonu  

 • Rakip SEO Analizi  

 • SEO Analiz Modülü  

 • Abonelik Modülü  

 • Mobil Uygulama Hediye

 • HEMEN BİLGİ AL

Biz Sizi Arayalım

Profesyonel bir E-ticaret Sayfasına sahip olun ikinci yıl yüksek ücretler ödemeyin.

Teklif Al