Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Hasta Takip Yazılımı
Hasta Takip Yazılımı
Hasta Takip Yazılımı

Hasta Takip Yazılımı

Bu program sayesinde firmanızın aramalarını ve hastalarını kaydederek takibini kolaylaştırabilirsiniz.

Hastaların notlarını, finansal süreçlerini ve doktorlarınızın işlemlerini inceleyip, sistem tarafından sağlanan hatırlatmalar ile süreci kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Sistemin hem mobil hem de masaüstüne uyumlu çalışmasından dolayı internete erişiminizin olduğu her yerden kolayca sisteme erişebilir ve takiplerinizi sağlayabilirsiniz.

Sistemin kullanım alanları; Arama girişi, hatırlatmaları ve takibi, hasta girişi hatırlatmaları, takibi, finansal girişler, not ekleme, görsel ve belge ekleme, günlük, haftalık, aylık gelir tablosu, randevu ekleme ve takibi, paket ve personel ekleme.

Sistem Özellikleri

Randevularınızı Yönetin

Randevularınızı yönetebilir, kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Ödemelerinizi Yönetin

Hastanın geçmiş ve bekleyen ödemelerini; metodu, ürünü ve tedavisi ile kaydedebilir, istediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.

Belgelerinizi Yönetin

Hastanın geçmiş ve bekleyen ödemelerini; metodu, ürünü ve tedavisi ile kaydedebilir, istediğiniz zaman raporlayabilirsiniz.

Notlar Ekleyin

Hastanıza ait notları kaydedebilirsiniz, önemli olanları ön plana çıkartarak hasta kartında hemen görüntüleyebilirsiniz.

Kurum Atayın

Hastanızın kurumunu tanımlarsanız o kuruma yönelik indirim gibi işlemleri otomatik tanımlar, kuruma ait çıktı almanızı sağlar.

Hasta Bilgilerini Kaydedin

Hastanıza ait temel bilgileri kaydedebilir, hastanız ile ilgili detaylar, açıklamalamar ve notlar ekleyebilirsiniz.

İletişim Kurun

İster tek bir hastanıza, isterseniz de toplu olarak tüm hastalarınıza SMS gönderebilir, randevularınız için hatırlatma SMS’i gönderebilirsiniz.

Raporlayın

Hasta, tedavi, ödeme, randevu gibi özellikleri temel alarak üretilen raporlar işinizi daha iyi analiz etmenizi sağlayacaktır.

Hatırlatıcı Kullanın

Gerek önemli günlerde gerek belirli tedavi tarihlerinde gözden kaçmaların önüne hatırlatıcı bildirimler ile geçebilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Profesyonel bir E-ticaret Sayfasına sahip olun ikinci yıl yüksek ücretler ödemeyin.

Teklif Al