Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Dinamik ve Statik Web Sitesi Nedir?
Dinamik ve Statik Web Sitesi Nedir?

Dinamik ve Statik Web Sitesi Nedir?

Bir web site için dinamik veya statik kelimesi oldukça önemlidir. İçerisinde php , asp , .net vb. programlama kodları bulunduran siteler dinamik site olarak atlandırılmaktadır.Bu tür siteler güncel tutulabilir bu yüzden dinamik sitelerin Google tarafından indexlenme olanağı daha yüksektir çünkü Google bu sitenin güncel tutulabilir özelliği olduğunu bilir ona göre bir sıralamaya sokar. Dinamik web siteleri kontrol paneline sahiptir  kullanıcılar için herhangi bir deneyim gerektirmez rahatlıkla kullanılabilir. Sitenizi rahatlıkla kendi ellerinizle yönetmek istiyorsanız İvesgo Web Tasarım sitemizden örnek sitelere bakabilir veya özel tasarım yaptırabilirsiniz.

Statik web sitesi dediğimiz siteler daha çok html css vb. kod araçları kullanılarak yapılan site hızı olarak yüksek, kolay kullanışlı sitelerdir. Tek dezavantajları kullanıcı rahatlığı yoktur istediğiniz zaman sitenizde kendi ellerinizle değişiklik yapamaz tasarımcınıza danışmanız gerekmektedir. Avantajı ise maliyeti düşük getirisi fazladır. Hoş ve kullanışlı web siteleri için bizleri arayın.

Kişiden kişiye veya işten işe göre değişebilen site tasarımları mevcutdur.İşinize en uygun bir web sitesi yaptırmak için bizimle iletişime geçin

 

Teklif Al