Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Kurumsal Web Tasarımı
Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal web tasarımı, web tasarımlarında verilen desteğin tam bir profesyonellik çerçevesinde verilmesi anlamına gelmektedir. Günümüzde müşteriler artık sadece işyeri ofislerde ağırlanmamakta, sanal ortamda çok daha geniş kapsamlı müşteri ilişkileri kurulabilirken, önemli müşteri portföylerine ulaşım da bu sayede sağlanabilmektedir. Yönetilebilir, kaliteli ve farkındalık yaratan tasarımlar kurumsal web tasarımlarıdır.

Web sitesi ücretleri kurumsal tasarımlarımızda özel isteklerin olmaması durumunda sabittir. Kurumsal web tasarımları kullanıma geçildikten sonra bir tasarımcı ya da yazılımcıya gerek duyulmadan istenildiği biçimde yönetilen tasarımlar olmalıdır. Arama motoru optimizasyonlarının SEO uyumlu olması, (Aramalarda Google, Yandex vb. gibi arama motorlarının üst kademelerinde bulunulması) gittikçe hızlı bir şekilde büyüyen web dünyasında kurumsal web anlamında olması gereken ne varsa ihtiva etmesi de web tasarımlarının olmazsa olmazıdır. Web tabanlı yazılımlarda tam bir bütünlük içeren kurumsal web tasarımları dijital tanıtım sağlamak zorundadır.

Bu nedenle kurumsal web tasarımları iş yerindeki kurumsallığın web sitesine aktarımını da gerektirmektedir. Kurumsal web tasarımları bir kez kurgulanıp daha sonra ilgilenilmenin bırakıldığı tasarımlar olmayıp, periyodik bakım gerektiren, tasarımların bir bütünlük halinde sürekli güncellenip geliştirilebildiği, slider tasarımları olan, e bülten ve toplu e-mail gönderimlerinin kolaylıkla yapılabileceği, sosyal medya paylaşımı konusunda zorluk çekmeyen ve 7/24 teknik destek alınabilecek tasarımlar olmalıdır. Ancak bu sayede kurumsal web tasarımından bahsedilebilir. Kurumsal web tasarımı ihtiyaçlarınızda her türlü teknik destek ve periyodik bakım ön planımızla bu konuda iş ortağınız olmaktan mutluluk duyacağız.

Teklif Al