Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Sitesi Ücretleri
Web Sitesi Ücretleri

Web Sitesi Ücretleri binlerce lira olanı ile ücretsiz olanlar arasında çok geniş bir yelpazede yayılıyor. Haliyle insan ücretsiz olanlar dururken neden para ödemesi gerektiğini sorguluyor.

İnternet Siteleri Ücretleri Nasıl Değişir?

Bazı web tasarım firmaları pakete dahil etseler de bazı özellikleri mutlaka sorun. Bunlardan birisi SEO ( Search Engine Optimiztion) yani Arama Motoru Optimizasyonu, diğeri ise mobil uyumluluk özelliği olur. Bu özellikler, web siteniz için çok kritik bir öneme sahipler.

Birincisi olan SEO ile Google gibi arama motorlarında aranan bir şey ile ilgili olarak web sitenizin sırasını etkiler. Ne kadar profesyonelce yapılırsa o kadar ön sıralarda olursunuz. İkincisi ile akıllı telefon ve tabletlerde web sitenizin daha uyumlu çalışmasını sağlarsınız. Diğer fiyatı arttıran özellik ise seçtiğiniz firmanın bu işi ne kadar zamandır yapıyor olduğu ve ne kadar profesyonel olduklarıdır. Bu özellik belki de fiyatı arttıran en büyük kalem, ama zamanla bu paranın karşılığını fazlasıyla göreceksiniz. Ayrıca dinamik bir site istiyorsanız, hareketli resimler, slaytlar gibi daha fazla emek ve zaman isteyen özellikler de fiyatı yükseltecektir. Ticaret üzerine bir site kuracaksanız siteniz için online alışveriş için altyapı ve bazı güvenlik eklentileri de web sitenizin fiyatını etkileyecektir. Ya da hazır şablon kullanabilirsiniz. Hazır şablonlar çok uygun olmasına karşın size istediğiniz farkı veremeyebilir. Bunun yerine baştan sona sizin ya da kurumunuz için tasarlanan ve kodlanan bir site tercih edebilirsiniz. Tabi ki fiyatı da farklı olacaktır. 

Teklif Al