Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Hazır Web Sitesi
Hazır Web Sitesi

Hazır Web sitesi genellikle satın alınarak oluşturulmakta olan web sitesi tipleri olarak bilinmektedirler. Satın alma işleminden 15-20 dakika sonra web siteniz HTML veya XHTML tabanlı olarak  yayınlanacaktır. Site kurulumu sonrasında cep telefonlarınıza sitenin başarıyla kurulduğuna dair detaylı bir bilgi gönderilecektir. Site içerisinde hoşunuza gitmeyen kısımları düzenleyebilmek üzere yazı, resim , içerik gibi unsurların üzerine tıklayarak gerekli değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Türk Ticaret Kanunu doğrultusunda dilediğiniz ürün satışını yapabilir ve sanal karınızı canlandırabilirsiniz. Yapamadığınız herhangi bir işlem konusunda telefon ile yardım almanız gerekmektedir. Site yapısında herhangi bir değişiklik gerçekleştirmeniz ve bu değişikliği geri alamamanız durumunda da firmamız ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Web sitesi ücretleri hazır web sitesi ücretlerinde sabit özel tasarım isteklerinde ise istemiş olduğunuz özelliklere göre fiyatı şekillenmektedir. Web siteniz firmamız tarafından yayınlandıktan sonra birkaç hafta içerisinde Google arama motorunda görüntülenebilir hale gelecektir. Yaklaşık bir ay içerisinde ise sitenizden beklediğiniz başarıya ulaşmış olursunuz. Sektörünüze uygun içerikler hazırlayabilecek donanıma sahip olan firmamız, sizlere en verimli getiriyi sağlayabilecek olan site tipini kolay bir şekilde kurabilmenizi sağlamaktadır

Günümüz şartlarına ve gündeme uygun olarak yenilenmekte olan sitelerinizin yenilenme işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan fakat iş gereği site açmayı arzu eden bireylerin hazır web sitesi hizmetlerinden yararlanmaları tavsiye edilmektedir. Günün her saatinde ücretsiz olarak destek sağlayabilecek olan firmamızdan tüm sorularınızın cevabını alabilmeniz durumu mümkündür. Site tasarımı konusunda estetik zevkinize hitap etmeyen unsurlar değiştirilebilir yapıdadırlar. 

Teklif Al