Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Wordpress Web Tasarım
Wordpress Web Tasarım

Wordpress dünyada yaygın biçimde kullanılan bir internet sitesi altyapısı olmaktadır. Bu web tasarım sistemi; bloglardan, gelişmiş E-Ticaret sitelerine kadar pek çok mecrada kullanılabilmektedir. Sunduğu pek çok imkan ve avantaj dolayısıyla Wordpress web tasarım pek çok kişi, kurum, firma ve kuruluş tarafından tercih edilmektedir. İnternet sitelerinin estetik görünümü ve işlevselliği denildiğinde akla gelen web tasarımı, Wordpress’in sahip olduğu çeşitli araçlarla son derece profesyonel sonuçlar vermektedir.

Web Tasarımda Wordpress’i tercih Etmenin Avantajları

  • Birinin herhangi bir web sitesine girmesi istemesi ya da siteyi sevmesi için, sitenin görsel olarak beklentileri karşılıyor olması gerekmektedir. Wordpress araçları ile bunun imkanlı olması gibi kullanıcıların gözle göremeyeceği birçok site içi iyileştirme özelliğini de içinde barındırması bu anlamda oldukça önemlidir.
  • Wordpress’in Google başta olmak üzere pek çok arama motorunu kolay bir şekilde indexlemesi de sanal sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasına yardımcı olmaktadır.
  • Wordpress’in en önemli özelliklerinden birisi de yönetim paneli kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Kafa karışıklığı olmadan rahat bir şekilde içeriğinizi internete yüklemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Wordpress yüzlerce Premium tema seçeneğine sahiptir. Bu temalarla oldukça profesyonel görünümlere sahip web tasarımları yaratabilirsiniz.
  • Wordpres’teki ölçümleme stratejileri ile Google Analytics entegrasyonu üst seviyelere çıkmakta ve web sitesi analizi kolaylaşmaktadır.
  • Wordpress’in Google Webmaster Tools entegrasyonu ile Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization - SEO) performansı da oldukça yüksek olmaktadır. Wordpress web tasarım altyapısını tercih ederek kolay bir şekilde içeriklerinizi üretebilir ve sanal ortamlarda paylaşabilirsiniz. 
Teklif Al