Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Tasarımda Güvenilirlik
Web Tasarımda Güvenilirlik

Web tasarım alanında, Türkiyenin güvenilir web tasarım firmalarından olan İVESGO Web Tasarım & Yazılım; başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de, müşterilerine kurumsal web tasarım hizmetleri veren bir markadır. Sunmuş olduğu hızlı ve nitelikli web sitesi tasarımı hizmetleri ile, web tasarım şirketleri arasında, güven duyulan bir web tasarım firması olarak yerini almıştır.

Firmamız kurulmuş olduğu günden bugüne, online platformlarda ve web hizmetlerinde, müşterilerine kurumsal kimlik kazandırmak adına etkili rehberlik ve danışmanlık yaklaşımı içindedir. Müşterilerinin doğru hedef kitlelere ulaşması ve dijital alanlarda başarılı bir kimliğe sahip olmaları adına hizmet niteliğini devamlı geliştirmektedir.

Firmamız; özel web tasarım, kurumsal web tasarım, e-ticaret, logo,  responsive web tasarım, kurumsal e-posta (kurumsal mail hizmeti) ve internet sitesi İçerik Yönetim Sistemi (CMS) hizmetleri sağlamaktadır.

İVESGO; web tasarım projelerinde, web yazılım altyapı kriterlerine uygun kodlamalar yapmaktadır. Dünya standartları üstünde skorlar alarak web tasarım standartlarında kaliteyi ve bunun neticesinde müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

Firmamız, web sitelerinde güncelliği sağlamayı başaran, kullanışlı internet sitesi İçerik Yönetim Sistemi (CMS) hizmeti vererek müşterilerimizin kullanımına sunmuştur. Bu sayede müşterilerimiz, web sitelerine kolaylıkla içerik ekleyebilmektedir.

İVESGO Web Tasarım & Yazılım ajansı olarak; hızlı, nitelikli ve devamlılığı olan müşteri desteği prensibi ile çalışmaktayız. Web sitelerinin teslim edilmesinden sonra, müşteri destek taleplerini hızlı bir biçimde yanıtlıyor, sorularınızı cevaplıyor ve problemlerinizi çok hızlı bir biçimde çözüyoruz.

İVESGO; çözüm üreten bir web tasarım firması, web tasarım ve yazılım geliştiricisidir. Web projelerinde kaliteyi belirleyen en önemli unsur gelişim ve devamlılıktır. Hizmet vermiş olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlar, bu gelişim ve devamlılığın neticesi olarak yenilenecek, büyüyecek ve gelişecektir.

Teklif Al