Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Tasarım Bursa
Web Tasarım Bursa

Web Tasarım Bursa

İvesgo web tasarım ve yazılım hizmetleri olarak Türkiye'nin birçok bölgesinde profesyonel web sitesi hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul merkezli çalışan firmamız bugüne kadar şehir dışında bulunan 490 adet firmaya kurumsal web tasarım hizmeti sunmuştur. Bursa'da faliyet gösteren bir firmanız veya kendi kişisel web sitenizi oluşturmak isterseniz hemen bizlere iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm referansları sitemizde bulunan referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. İstemiş olduğunuz özel bir web sitesi tasarımı olması durumunda grafik ekibimiz ilk hafta belirlemiş olduğunuz tasarımsal çalışmaları çıkartmaktadır ve ardından sizlere onaylatmaktadır. Onay vermeniz durumunda web sitesiniz hızlı bir şekilde yönetim panelimiz entegre edilmektedir. 

Web sitesi yapıldıktan sonra sizlere mail ve yönetim paneli bilgileri telefonunuza sms olarak otomatik olarak gönderilmektedir. Mail adresiniz sistemde tanımlıysa burayada gerekli bilgiler iletilmektedir.

Yönetim panelimizin kullanımı oldukça kolaydır. Mobil uyumlu olduğu için dilediğiniz heryerden anında girip sitenizde güncelleme yapmanız mümkündür. Peki uzaktan eğitim nasıl veriliyor ? Personelimiz sizlerden randevu alarak o saatte bilgilsarınıza bağlantı izni verdikten sonra birebir eğitim vermektedir. Siteniz yayına girdikten sonra ise sürekli olarak teknik desteğimiz devam etmektedir.

Bizleri diğer firmalardan ayıran özelliğimiz müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin arkasında 10 yıldır güvenle duruyor olmamızdır. Web sitenizi yaptırdığınız firmanın kurumsal olup olmadığını mutlaka değerlendirip buna göre karar vermenizi önermekteyiz. Sizleride müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Teklif Al