Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Sitesi Yapanlar
Web Sitesi Yapanlar

Sanal dünyadaki yüzünüz olan web sitesi gerçek dünyadaki kadar önemli olmasına rağmen maalesef gerektiği kadar önemsenmiyor. Belki yeterince değeri ya da avantajları anlaşılamadığı için, ya da yeteri kadar bilgi sahibi olunmadığı için. Ancak şurası kesin ki Web Sitesi Yapanlar da bu işte pay sahibi oluyor. Kurumsal ya da kişisel itibarınızı önemsersiniz, ancak bunu pek az insan web sitesi için düşünüyor.

Web Sitesi Yapanlar ve Web Sitelerinin Kalitesi

Her ne kadar bu işi tek başına kaliteli bir şekilde yapan bireysel çalışan kişiler olsa da bunların sayısı çok az. Üstelik sanıldığının aksine web sitesi yapmak daha karmaşık ve detaylı çalışmalar ister. Tüm bunları sağlayan bir kişiyi bulmak ise çok zor oluyor ya da çok pahalı oluyor.

Bu yüzden kaliteli bir web sitesi için bazı kriterleri dikkate almalısınız. İlk olarak Web Sitesi Yapanlar ve bunların daha önceki yaptığı işlere bakmalısınız. Daha önceki işleri, referansları, hoşunuza giderse diğer konu olarak bu kişilere rahatça ulaşabilmelisiniz. Siteniz hakkında bir değişikliği yapmak ya da yaptırmak istediğinizde beklemek istemezsiniz. Genellikle “Y Kuşağı” diye tabir edilen bir nesil var. Çoğunlukla internet işini üstelenen bu kişilerin ne kadar istikrarlı çalıştığını iyice araştırın. İşiniz yarım kaldığında kimseyi bulamamak canınızı sıkabilir. İmkânınız varsa eğer web sitesi yapanlar ile yüz yüze görüşüp, iletişimde saygılı ve dürüst olduklarına emin olun.  

Teklif Al