Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Sitesi Ne Kadar?
Web Sitesi Ne Kadar?

Web sitesi tasarımcılarının en çok karşılaştığı sorulardan birisidir Web Sitesi Ne Kadar? Oysa bu sorunun tek bir cevabı yok. Aksine birçok değişkene ve birçok özelliğe göre fiyatlar 50 TL olabilir ya da 5000 TL hatta çok daha fazlası da olabilir.

Neden İnternet Siteleri Fiyatları Bu Kadar Farklı?

İnternet sitesi kurmak ilk adımda kolaydır. Zaten ücretsiz şablonlar var. Sadece resim ya da yazı yükleyip bırakıyorsunuz. Ya da sadece basit bir renk seçip birkaç şeyi düzenliyorsunuz. Gibi şeyleri düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz.

Yukardakiler zaten amatör düzey web siteleri için geçerli. Eğer bir e – ticaret sitesi düşünüyorsanız kesinlikle profesyonel bir siteye ihtiyacınız var. Ya da kendiniz için özel bir site istiyorsanız daha profesyonel bir siteye ihtiyacınız olacaktır. Zaten fiyatın değişmesinin ilk nedenlerinden birisi de kuracağınız sitenin ne amaçla yayın yapacak olduğudur. Diğer özellik ise sitenize ekleyeceğiniz altyapılar, güvenlik eklentileri ya da kategoriler gibi detaylar olacaktır. Çünkü görünenin aksine web sitesi tasarlamak çok karmaşık ve emek isteyen bir süreçtir. Sizin isteklerinizi en doğru ve güzel şekilde yapmaya çalışırken aynı zamanda Google ve diğer arama motorları (Yahoo, Yandex gibi) için gerekli ayarları ( SEO ) yapmak zorunda kalan bir ekip var. Bu ekip tüm bunları yaparken aynı zamanda sitenin görsel tasarımını da üstleniyor. Buna ek olarak web sitenizin mobil uyumluluğu ve diğer dil desteğini de yaptırmak isterseniz bu da fiyatı değiştirecektir. 

Teklif Al