Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Site Fiyatları
Web Site Fiyatları

Bir web sitesi kurmaya karar verdikten sonraki akla gelen ilk soru Web Site Fiyatları olsa gerek. Piyasada birçok web tasarım firması var ve bunların fiyat farkları da oldukça farklı aralıklarda seyrediyor. Sizin için önemli olan ise ucuz olanı değil ihtiyacınıza en iyi cevap veren firmayı bulmak olacaktır.

Web Sitelerinin Fiyatlarını Neler Etkiler?

Web sitesi kurmak her ne kadar soyun bir iş olsa da, bir elektronik eşya gibi düşünün. Her özelliği, kullanılan her yöntem ve emek, yapılan her bir eklenti gibi şeyler sayesinde fiyatı artar ya da azalır.

Web Site Fiyatları genel olarak sitenin ne için kullanılacağına göre değişir. Mesela bir e – ticaret sitesi ile kurumsal sitenin fiyatları farklı olacaktır. Elbette ki hazır bir şablon ile en başından kodlanan bir sitenin fiyatı farklı olacaktır. Ya da sitenizde online alışveriş özelliği olması, forum gibi desteğin olması da fiyatı etkileyecektir. Diğer önemli olan kalem ise sitenizin Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları olacaktır. Bu özellik sitenizin arama Google gibi arama motorunda aranan bir kelimeye ya da başka bir şeye dair sitenizin ilk sıralarda görüntülenmesine yardımcı olacaktır. Eğer siteniz için dilerseniz içerik desteği alabilirsiniz, ancak bunun da maliyeti yükselteceğini unutmayın. Bunların dışında sitenizin siber güvenlik eklentisi olsun isterseniz bu da size ek bir maliyet getirecektir. 

Teklif Al