Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Samsung, çift kameralı telefonlar üretecek!
Samsung, çift kameralı telefonlar üretecek!

Amiral gemi modellerindeki kamera performansı ile beğeni kazanan Samsung, çift kameralı telefonlar için ilk adımı attı. Şirketin aldığı patent bu konuda iddialı olduğunu gösteriyor.

Bu yıl akıllı telefon piyasasında çift kamera furyası başladı desek yeridir. Mobil Dünya Kongresi 2017'de tanıtılan Huawei P10 ve LG G6 dahil olmak üzere bir çok telefon çift kamera özelliğine sahip. Samsung da yakında amiral gemisi modellerinde çift kamera kullanacak gibi görünüyor.

Samsung, 3D özellikli çift kamera patenti aldı!
Samsung’un aldığı bir patent, şirketin piyasada bulunan sensörlere kıyasla düşük ışık koşullarında daha iyi performans gösterecek çift kamera sensörü üzerinde çalıştığını gösteriyor. Samsung’un geliştirdiği çift kamera, 3D fotoğraf çekme özelliğine de sahip.

Samsung'un kendi çift kamera sensörü üzerinde çalıştığını görmek güzel. Fakat bu donanımı ilk olarak hangi cihazında kullanacağı belli değil. Sızan görsellerden ve tanıtıma çok kısa bir süre kalmasında dolayı Galaxy S8 modellerinde kullanmayacağı kesin.En erken, yaz aylarında tanıtılması beklenen Note 8’de görebiliriz.

Galaxy Note 8’in yarın tanıtılacak olan S8’e göre biraz daha premium özelliklere sahip olacağını düşünürsek, bu cihazın çift kamera özelliği ile gelme olasılığı yüksek. Son dönemde popüler hale gelen çift kamera özelliğinin Note 8 gibi bir modelde olması Teknoloji tutkunlarının ilgilisinin bu cihaza yönelmesine sebep olacaktır. Samsung’un bu donanımı 2018 yılına erteleme ihtimalini de göz ardı etmemek gerek.

Kaynak: Shifdelete

Teklif Al