Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Responsive Web Tasarım
Responsive Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Kişisel veya kurumsal web sitenizin responsive bir tasarıma sahip olması veya farklı cihazlarda (telefon,tablet vb..) orjinal
haliyle rahat okunabilir ve kolayca işlem yapılabilir olmasını sağlamaktadır.

Web sitelerinizi "responsive" olarak tasarlattığınız zaman öncelikle ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenecektir ve buda müşterilerinizin rahatlıkla size ulaşmasını sağlayacaktır.

Web tasarım alanında önemli bir yere sahip olan responsive web tasarım yeni yeni ortaya çıkmasına rağmen çok tutulmuş ve müşterilerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Responsive sitelerde gezerken yani telefonunuzda dışarıda, işyerinde, koltukta uzanırken vb.. rahatl rahat gezebilirsinize bilgisayar kullanmanıza gerek yoktur 
herşey elinizin altındadır.

Bu yüzden çoğu müşteri responsive tasarımlı site olmasını ister çünkü onlarda sitelerine giren müşterilerinin rahatlıkla gezmesini ister.

Responsive Tasarımlı Web Sayfası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil web sitesi, bilgisayardan görüntülenen web sayfası ile aynı görünüm ve işleve sahip olmalıdır.
Mobil cihazların ekran boyultarına göre dizilişini kendi ayarlaması gereken web sitesi yapıları olduğunu söylemek mümkündür.
Web sayfasının görüntü mantığını kendi kendi düzenleyecek şekilde ayarlamak, her zaman için çok daha mükemmel seçenekler sunar
Bu yüzden bir web sayfası alırken her cihaza göre kendini ayarlayan bir web sitesi bundan sonraki teknolojiler içinde kendini hazırlamış bir altyapı olacaktır.

Responsive Tasarım Nedir ? 

Responsive tasarımlı web sitelerine mobil cihazlardan girildiğinde menüler şekil değiştirip çoğu zaman üstten açılacak şeilde kullanımı kolay ve basit bir versiyona dönüşür.
Fontlar ve imajlar alt alta gelerek ekranda zoom yapmadan kolayca okunacak şekilde sıralanır.
Hatta mobil versiyonda önem derecesi düşük elementler gizlenir,sadec ziyaretçiye site ile ilgili en yalın halde bilgi gösterilir.
Mobilden web site ziyaretleri dünyada %25 seviyelerine yükseldi ve kısa sürede daha da artacak.Bu sebeple responsive özellikli web sitelerinde ciddi bir artış öngörülüyor.
Sizde web sitenize responsive web tasarım yaptırarak insanların bilgisayar mobil ve tablet cihazlardan girince rahat rahat gezeceği ve sıkılmayacağı bir site yapabilirsiniz.
Bu sayede insanlar kolay kullanılabilir ve istediği sayfaya hızlı bir şekilde ulaşabilir.

Teklif Al