Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Php Web Tasarım
Php Web Tasarım

Personal Home Page kavramının kısaltılmış hali olan PHP, Türkçede “Kişisel Ana Sayfalar” anlamına gelmekte olan bir kelime bütünüdür. Linux ve Unix programları dahilinde çalıştırılabilen bir programlama dili olan Php sunucular tarafından çalıştırılarak HTML olarak kullandığımız Browser tarafından bizlere gösterilemektedir. Komplike bir programlama dili olarak bilinen Php dilini öğrenerek web tasarım gerçekleştirebilme durumu uğraş gerektirmektedir. Php ile yazılmış olan bir internet sitesini ziyaret ettiğinizde Php web tasarım  kodları istemciniz tarafından (bilgisayarınız ) çalıştırılır. İnternet döngüsünde büyük bir role sahip olan bu unsur çalıştırılan sorguların sonuçlarını bizlere göstermektedir.

Php Kullanım Alanları Nelerdir?

Php web tasarım kullanım alanları oldukça geniştir. İnternet kullanıcıları çevrimiçi siteler oluşturmak istediklerinde basit kodlama dilleri oldukça yetersiz kalacaktır. Bu sebeple özellikle online yapıdaki sitelerin kurulumu sırasında Php kodlama tekniğine başvurulmaktadır. Google ,  web sitelerinin genellikle insanlar tarafından oluşturulmasını istemektedir. Php kullanılarak otomatik olarak oluşturulan çöplük siteler, Seo sektörü yardımıyla oluşan sitelerden daha değersiz bir içeriğe sahip olurlar. Php web tasarımı işlemi sırasında farklı siteler temel alınmaktadır.

Özel karakterler içermekte olan Php web tasarım kodları bazı durumlarda Google tarafından tespit edilemeyebilmektedir. Bu durum Php kullanımı ile ilgili olan dezavantajlar arasında gösterilebilecek olan bir durum olarak bilinmektedir. Arama motorlarının önceliklerini genellikle HTML ve XHTML tabanlı sitelere verildiği bilinmektedir. 

Teklif Al