Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Mikro Yazılım
Mikro Yazılım

Özel bir web sitesi tasarımı yaptırırsanız sadece bir ürüne yoğunlaşmış bir mini web sitesine sahip olmuş olursunuz. O web sitesi sadece bir konu üzerine yoğunlaşacağından, genellikle kendine ait bir alan adı altında yayınlanacağından ürününüzü arayan internet kullanıcıları için siteniz Google arama sonuçlarında daha ön sayfalarda, hatta ilk sayfada listelenebilecektir. Böylelikle daha çok internet kullanıcısı web sitenizi ziyaret edecek ve bununla doğru orantılı olarak daha çok müşteri sizi bulacak demektir.

 

Maddelendirirsek;

 

  • Belli bir ürün ya da hizmete odaklı bir web tasarımı olması ve daha iyi bir tanıtım olanağının olması,

  • Konu odaklı olduğundan SEO (Search Engine Optimization) açısından daha başarılı olması,

  • Akılda kalıcılık açısından daha başarılı olması,

  • Firma kurumsallığını yansıtması bakımından daha güvenilir bulunması sonucu daha çok müşterinin firmanıza olan güvenlerinin artırılması gibi önemli faktörlere sahip olacaktır.

Mikro e-ticaret entegrasyonu ile e-ticaret siteniz muhasebe programınızla entegre çalışsın.

 

Mikro siteler kurumsal siteye yük olacak flash, video vb öğeleri ana siteden ayırır. Bu tarz yüklü içerik mikrosite kapsamında yayınlanabilir.
Her bir mikro site özgün olabilir. Örneğin; bir otomobil üreticisi hibrit aracı için doğa temalı bir mikro site yaptırabilir. Bu ürüne odaklanmayı sağlar. Ayrıca mikro siteler arama motorlarında üst sıralarda listelemesi ile de avantajlıdır.
Mikro siteler kampanya ve reklamları desteklemek için sıklıkla kullanılırlar.

 

Mikro E-Ticaret Sistemleriyle daha az uğraş vererek daha fazla kazanacaksınız. Ürünlerinizi tüm dünya pazarında satışa ve tanıtıma sunabileceksiniz.

 

 

Teklif Al