Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi kurumunuzun sanal yüzü ve vitrini olacaktır. Kurumunuzun öğelerini ve kurum kimliğinizi vurgulayan ve hedef kitlenize hitap eden bir site size büyük itibar kazandıracaktır. Bu yüzden yaptıracağınız kurumsal web sitenizin bazı özelliklere sahip olması gerekir.

Kurumsal Web Sitesi Özellikleri Neler Olmalı?

Kişisel bir siteden çok farklı olarak kurumunuz için kullanacağınız web sitesi çok profesyonel olmalı. Ki hem kurumunuzun yüzünü en iyi şekilde yansıtsın hem de kullanımı ve pratikliği ile size büyük kolaylık sağlamalı.

Bunun için bazı hususlara özellikle dikkat etmelisiniz. Aksi halde kurumunuzun itibar kaybetmesi kaçınılmaz olacaktır. İlk ve en önemli konu hedef kitleniz oluyor. Hedef kitlenizin özelliklerine cevap verecek bir web sitesi ile Google aramalarında çok öne geçeceksiniz. Unutmayın ki sitenizi hedef kitleniz dışında iş başvurusunda bulunacak, ya da internette bir şeyler arayan insanlar kadar rekabet ettiğiniz kurumlar da web sitenizi ziyaret edecek. Tüm bu kitlelere hitap etmelisiniz. Web sitenizin açılma hızı ve diğer SEO özelliklerini farklı internet hızları ve internet erişim olanaklarını düşünerek ayarlamalısınız. Kurumsal Web Sitesi ile kurum logosu uyumlu olmalı. Unutmayın ki sitenin teknik özellikleri ne kadar mükemmel olursa olsun tasarım da en az aynı derecede önemli olabiliyor. Son olarak web sitenizin ara yüzü basit olmalı ve içerikleri ise güncel olmalıdır. Tasarımı ve içerikleri özgün olmalı ve kurumunuzu tam olarak yansıtmalıdır.  

Teklif Al