Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
İnternet Download Manager’ın Hızını Arttırmak
İnternet Download Manager’ın Hızını Arttırmak

Bir günde dünya genelinde milyonlarca indirme işlemi gerçekleşiyor. Gerek bilgisayarlarımıza indirdiğimiz programlar ve medyalar gerek akıllı cihazlarımıza indirdiğimiz uygulamalar ve içerikler. Durum böyle olunca indirmek istediğimiz dosyanın hızlı inmesi günlük hayatın koşuşturmasında hayati önem arz edebiliyor.

Bilgisayar kullanıcıların kullandığı en popüler indirme programlarından biri olan İnternet Download Manager’ın kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. İndirmenin en yoğun olduğu saatlerde indirme hızınızın düştüğünü siz de gözlemlemişsinizdir. Ayarlarda değiştireceğiniz bir iki seçenek ile indirme hızınızın artmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

İlk önce İnternet Download Manager’ı açıp Ayarlar kısmına tıklıyoruz ve Bağlantı kısmına giriyoruz.
”Tanımlı eş bağlantı sayısı”nı 16 yapıyoruz.

Bağlantı tipini LAN 10 Mbs yapıyoruz.

”Tamam”a tıklayıp ayarlardan çıkıyoruz.
İnternet Download Manager’ınızın hızını arttırmak işte bu kadar kolay. Bu arada bu programı yeni duyanlar için küçük bir tanıtım yapmadan da geçmeyelim.

İnternet Download Manager, Firefox, Opera, Google Chrome ve Internet Explorer gibi tüm popüler internet tarayıcıları ile entegre çalışabilen, indirmelerinizi 5 kata varan bir hızla gerçekleştiren güçlü bir dosya indirme yöneticisidir. Oldukça sade ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip program, yarım kalan indirmelerin kaldığı yerden devam etmesini de sağlayabiliyor.

Sürükle-bırak desteği
Görev zamanlayıcı
Virüs koruması
HTTPS desteği
İndirme kuyruğuna ekleme
ZIP önizleme
Kotalı aşamalı indirme
Komut satırı parametreleri
Güncelleme geldiği zaman kendini otomatik yeni sürüme güncelleme
Sesler

Yukarıdaki özelliklerin tamamına İnternet Download Manager ile sahip olabilirsiniz. Siz de gelişmiş özelliklere sahip, kullanışlı ve profesyonel bir dosya indirme yöneticisi arıyorsanız İnternet Download Manager’ı tavsiye ederim. 

Kaynak: Aorhan

Teklif Al