Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Hazır Web Tasarım Avantajları Nedir?
Hazır Web Tasarım Avantajları Nedir?

Hazır Web Tasarım Avantajları Nedir?

İşletmeniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için bir web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ancak web siteniz üzerinde fazla vakit kaybetmek istemiyorsunuz. Tasarım aşamaları genellikle 1 veya 2 hafta sürebilmektedir. Ancak hazır web tasarım sitelerinde bu kadar beklemenize gerek yok. Sitemiz üzerinden görüp beğendiğiniz tasarıma göre bir kaç gün içerisinde hemen bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

  • Avantajlarından bahsetmemiz gerekirse sitenizin oluşturulması için gereken süreleri beklemezsiniz. 
  • Fiyat olarak özel tasarıma siteler göre daha uygun fiyatlara sahip olursunuz.
  • Sitenizin içeriklerini girmeyle vakit kaybetmezsiniz çünkü makale yazarlarımız tümünü sizin için yapmaktadır.
  • Tasarımı seçme özgürlüğünüz vardır. Onlarca tasarım içinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçip hemen sitenizi yaptırabilirsiniz.

Hazır Web Tasarım Kaç Günde Hazırlanır ?

Web siteleri hazır olduğu için normal sitelere göre daha az beklersiniz. İşimizin yoğunluğuna göre maximum 3 iş günü içerisinde bu siteleri teslim ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda sizlere ücretsiz teknik destek, yedekleme, mail hesapları ve google arama motorlarına kaydınızı gerçekleştiriyoruz. Siteniz teslim edildiğinde personelimiz yerinizde veya bilgisayarınıza bağlanarak yönetim paneli eğitimi, mail kurulumu gibi alanlarda sizlere yardımcı olmaktadırlar. Bu sayede sitenizi yönetirken daha kolay ve akıcı bir şekilde kullanabileceksiniz.

Neden Hazır Web Tasarım Tercih Edilmeli ?

Sitelerinizi hazır olarak tercih etme sebeplerinizden en önemlisi sitenizi görerek almanızdır. Diğer önemli unsur ile diğer sitelerden daha uygun fiyatlara olmasıdır. Ancak bu tasarımlarda köklü değişiklikler yapılamacayağınız belirtmek isteriz. Tasarım veya özel tasarım talepleriniz makul değerlerde sizlere teklifi sunularak kabul etmeniz durumunda yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için hemen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al