Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Google Reklam Danışmanlığı Neden Önemlidir?
Google Reklam Danışmanlığı Neden Önemlidir?

Popüler arama motoru olan Google’ın etkili bir reklam platformu olan Google ADS günümüzde çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Sitenizin trafiğini arttırmak için veya internet üzerinde satış yapan firmaların satışlarını arttırması için Google üzerinde reklam vermeyi tercih ediyor. Google Ads sayesinde nitelikli arama yapanlar sizlere ulaşarak satışlarınızı arttırabiliyorsunuz.

 

Google Ads hizmetini en iyi şekilde kullanmak ve verim almak için profesyonel hizmet veren dijital pazarlama uzmanları ile çalışmanız gerekiyor. Yanlış yapılan reklam çalışmaları paranızın yanmasına sebep olabiliyor. Bir Google Ads danışmanıyla çalışmak satışlarınızı üst seviyelere çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Reklam kampanyalarınıza profesyonel olarak rehberlik eden uzmanlar ile çalışmanız gerekiyor.

 

Google AdWords, büyük getiriler sağlayabilir veya çok pahalı olan yatırımınızı boşa çıkarabilir.

Doğru yapıldığında, AdWords, yüksek trafik çekerek, daha fazla potansiyel müşteri ve gelir elde ederek ve satışları artırarak işinizde devrim yaratabilir. Ancak yanlış strateji kullanırsanız, karşılığında hiçbir şey almadan sadece paranız yanar. Bunun için Kurumsal Ajansların Google Reklam Danışmanlığı Hizmetlerinden yararlanmanız gerekiyor. Google Reklam Danışmanlığı, Google'ın arama platformu aracılığıyla işletmenizin reklamını yapmanıza yardımcı olmak için alacağınız bir hizmettir.

 

Google Reklam Danışmanlığı Neden Önemlidir?

Google Ads danışmanlığı, birçok işletmenin yatırım yapmaktan çekindiği bir alandır. Bu noktada işletmeler ajanslara verecekleri bütçeyi reklama kaydırmanın yollarını arıyor. Ancak Google Reklam Yönetimi profesyonelce yönetilmezse yapılan tüm yatırımlar boşa gider.

 

Google Ads ile ilgili bazı istatistiklere göz atalım;

 

Google reklamları her gün 3,5 milyar etkileşim oluşturur.

Reklamverenler, tüm çabaları karşılığında yaklaşık %700'lük bir YG elde edebilir.

Tüketicilerin %90'ı reklamların satın alma kararlarını etkilediğini söylüyor.

Alışveriş yapanların %66'sı alışveriş merkezleri veya mağazalar yerine çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih ediyor.

Gördüğünüz gibi, Google AdWords'ün büyük bir potansiyeli var. Ancak Google reklamları ile tek başınıza etkili sonuçlar almaya çalışırsanız, gereksinimlerinizi karşılayamayabilirsiniz.

 

Teklif Al