Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Elektrikli Araç Fiyatları Düşüyor !
Elektrikli Araç Fiyatları Düşüyor !

Şehrin kalabalığı ve gerek park gerekse yakıt fiyatlarının her geçen gün artması insanları farklı yakıt ve araç çözümlerini araştırmaya itmiştir. Yıllardır varolan bir teknoloji günümüzün arge çalışmaları sayesinde daha uzun menzilli gidebilen elektrikli araçların piyasaya sürülmesini sağlamıştır. Emisyon değerlerinin 0 olması sebebiyle bandrol ve diğer vergilerden muaf veya indiriminden faydalanılmaktadır. 

General Motors, otomotiv sektöründe yenilikçi tarzıyla daima geleceği bize bir adım daha yaklaştırarak elektrikli, hibrit araçlar üretmeye başlamıştır. Özellikle Çin'de fiyatı türk parası ile 15.000 civarında sıfır model 2 kişilik elektiikli araç satın almanız mümkündür. Türkiyede henüz bu araçların satışları yoktur ancak ülkemizde de hibrit elektirikli araçları bulmanız mümkündür.

Smart adıyla bilinen otomobilin boyutlarından da ufak olan bu araç fiyatı ve iç tasarımı ile çok fazla satışının olması öngörülüyor. Sonuçta yakıta para vermeden uygun fiyata seyahat edebilmenin, ofisten eve, evden işe derken İstanbul gibi büyük şehirin yoğun trafiğinde yakıta para harcamak pek ilginizi çekmiyor olmalı :)

Aracın özelliklerine değinmemiz gerekir ise  tek şarj ile menzili 150 KM ve 36 BG güç üretebiliyor. Hızı ise maximum 100 km dir.

Teklif Al