Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
DALL-E Nedir? Yazıyı Görsele Dönüştürün
DALL-E Nedir? Yazıyı Görsele Dönüştürün

Metinsel açıklamalardan görüntüler oluşturan bir yapay zeka programı olan DALL-E, 5 Ocak 2021'de OpenAI tarafından piyasaya sürüldü. Adını ünlü ressam Salvador Dali ve animasyon robotu Wall-E'den almıştır. Fikirleri görsele dönüştüren bir programdır. İnsanlar kendilerine gelen fikirleri yazabilir ve ardından bunları tasarımlara ve fotoğrafçılığa dönüştürmek için Dall-E programını kullanabilirler. Yapay zekanın en başarılı örneklerinden biri olarak kabul ediliyor. 

En büyük avantajı, programın doğrudan İnternet tarayıcısı üzerinden kullanılabilmesidir. Dahl-E; resim ve metin parametreleri kullanılarak yazılan cümlelerden görseller oluşturabilir. Program, yapay zeka öğrenimini kullanan GPT-3'ün bir sürümüdür. Bu sürüm 12 milyar parametre içerir. Örneğin; “Uzayda uçan bir kuş” yazarken onunla ilgili örnekler oluşturulur.

Dall-E, nadiren kullanılan renklerin diğer tonlarla karışımı olarak da görülüyor.
Dall-E bahsettiğimizden fazlasını yapıyor. Başka bir örnek olarak, akşam yemek yiyen kediler, sahne yapay zeka tarafından farklı açılardan çiziliyor. Ortam, ışık ve gölge farklı zaman dilimlerine göre çizilebilir. 

Dall-E'de sahneler birçok farklı tarzda yaratılır. Mevsime, ışığa, çevreye, günün saatine ve gölgeye göre mükemmel tasarımı yaratın. Dall-E, hayal gücünün sınırı olmayan bir programdır. 
Olağanüstü çizimler Dall-E ile tasarlanır. Sistemde belirttiğiniz tüm detaylar program tasarımının görüntüsünü etkiler.

Teklif Al