Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Bootstrap Kullanmak için 10 Sebep
Bootstrap Kullanmak için 10 Sebep

1-Özelleştirilebilir

Bootstrap özelleştirilebilir özelliğe sahip ve sizin ihtiyacınıza göre değiştirilmeye açık bir platformdur. İstediğinizi tutup istediğinizi atabilir ve arkanıza yaslanıp bütün yapıyı araştırabilirsiniz. Geliştiricinin projesi için ne lazımsa bir terzi gibi Bootstrap'a dikebilir veya sökebilirsinizn.


2-Tutarlılık

Bootstrap'ın geliştirilmesindeki en büyük etken Twitter'ın geliştiricilerin projlerinde büyük tutarsızlıklar görmesiydi. Bu sorun projelerde bir takım sorunlara yol açtı. Bootstrap merkez setli bir geliştirici kodu kullandığı için bütün platformlarda aynı sonuçlar veriyor. Özetle açıklamak gerekirsek Internet Explorer'a bakınca da aynı Chrome'a bakınca da aynı sonucu alacaksınız.


3-Responsive

Bootstrap responsive bir tasarıma sahiptir. İster bilgisayar ister mobilden girseniz bile kaydırmanız gerekmeyecek. Çünkü Bootstrap diğer platformlara hemen ve tutarlı şekilde adapte olabiliyor.


4-Gelişimde

Bootstrap sık ve daha sabit güncellenmektedir. Geliştiriciler her sorun bulduğunda Bootstrap takımı düzeltmek için çalışmaya başlıyor.


5-Geleceğe Uyumlu

Bootstrap içinde bir sürü içerikle gelecekteki tasarımlarıda kendine katıyor. Örnek vermek gerekirse HTML5 ve CSS3 gelecekte büyük rol oynayacak büyük ikilidir. Gelecekteki geliştirmeleri ve tasarımları hesaba katarsak Bootstrap, web geliştiricileri için gelecek yıllarda bir cetvel olacak gibi.


6-Entegrasyon

Yayında olan bir site üstünde çalışıyorsanız ve hala bazı sorunları gidermeye çalışıyorsanız Bootstrap size yardım sağlayabilir. Yapmanız gerek tek şey ihtiyacınız olan kodları kopyalayıp çalışmakta olduğunuz CSS dosyasında olması gereken yere yapıştırmanız. Hata yaptıktan sonra hataları düzeltebilirsiniz. Entegrasyon hızlı ve çok kolay.


7-Rekabet

Bootstrap türünün tek örneği değildir. Karşısında Jquery ve HTML5 Boilerplate olsada daha gerçekçi bir rakib olan Zurb Foundation var. Bootstrap, Foundation'ın yetişmesi zaman alcak geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Üçüncü parti eklentiler, temalar, kodlar vb. Bootstrap biraz şişirilmiş hissedebilirsiniz fakat kurulması da kullanması da çok kolay.

 

8-Zaman Kazanın

Bootstrap geliştiricilere daha önceden hazırlanmış ve web sitenize direkt koyulmak için beklenen kodları içeren bir kütüphane sunmaktadır. Bootstrap zamanınızı nakite çevirmenizde yardımcı platformdur. Geliştiriciler kod yazmakla uğraşmak yerine basitçe doğru olan yere gerekli yapıları oturtarak işlerinizi kısa bir sürede biterebilirsiniz. Buna ek olarak, bir çok desen ve tasarım kontrolünüz altında olmaktadır.


9-Patronlar İçin

Diğer yapılarla kullanmak ve öğrenmek için diğer şeylerle boş vakit harcamanıza gerek kalmıyor. Bir iş verenin gözünden web geliştiricisine Bootstrap verdiğinzde HTML ve CSS'e kıyasla daha az vakit harcayarak öğrenebiliyor. Daha verimli, sonuç odaklı ve kesin kalitede bir iş ortaya çıkarmak istiyorsanız Bootstrap tam size göre.


10-Dökümanlar Konuşuyor!

Çoğu yeni platformun sorunu tam bir dökümana sahip olmamasıyken bootstrap size sıfırdan başlama imkanı sunuyor. Herşeyle oynamanıza gerek kalmadan anında öğrenmek  istediğiniz bilgiyi alabiliyorsunuz dökümanlardan.


Sonuç olarak; Bootstrap kullanmak için biraz CSS biraz HTML bilgisine ihtiyaç gerekiyor. Dökümanlar size farklı içerik ve farklı araçlarla çalışmanız için her bilgiyi içeriyor. İçeriği bol. Kullanması kolay. Kaliteli. Bootstrap için neye ihtiyacınız varsa dökümanda mevcut.

Teklif Al