Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Blog Sayfalarında Sıklıkla Yapılan Hatalar
Blog Sayfalarında Sıklıkla Yapılan Hatalar

Blog sayfalarının bir web sitesinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmek için kullanılan en önemli faktörlerden biridir. Dizin hataları, temizlenmezse bir sitenin arama motoru performansına zarar verebilir. Geliştiricilerin blogunuzda kullanabileceği eğitim yazıları ve makaleler yayınlamak, sitenizin Arama Motoru Optimizasyonu'nda daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Sitenizin altında sayfalar oluşturarak SEO'nuzu da iyileştirebilirsiniz.

 

Blog gönderilerini paylaşırken kendi ürünlerinizin ötesinde yararlı bilgiler sağlamak çok önemlidir. Bulunduğunuz alanlarda meydana gelen yeni gelişmelerden ve yeniliklerden bahsedebilirsiniz.

 

Google, güncel olduğundan emin olmak için web sitenizi sürekli olarak uğrar. Google, ziyaretleri sırasında sitenizde herhangi bir değişiklik yapmadıysa, sitenizi güncel tutmuyorsunuz demektir. Google ile güncel kalmak için, web sitenize iki günde bir en az bir yeni içerik ekleyin.

 

Bir blog oluşturmak, sürekli olarak yeni içerik oluşturmak anlamına gelir. İnsanların sitenize geri dönmesini istiyorsanız, kendini tekrar eden içerikler oluşturmayın. Alternatif olarak, ilginç ve faydalı içerik oluşturmayı düşünün. Farklı alt konulara dalarak, okuyucularınızın aynı anda birkaç konuyla ilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Teklif Al