Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Covid-19 un İşletmelere Etkisi En Aza Nasıl İndirgenir?
Covid-19 un İşletmelere Etkisi En Aza Nasıl İndirgenir?

   Günümüz teknolojisine paralel olarak internet kullanımı da artış eğilimi göstermeye devam etmektedir. Özellikle de Covid-19 virüsü nedeniyle çoğu işletmenin satışları azalmıştır hatta bazı işletmeler ise kapanış noktasına gelmiştir. Devletimiz işletmeler için çeşitli rahatlama destekleri yapsa da işletmelerin ayakta kalmaları için kendilerinin de bir takım çabalarda bulunmaları gerekmektedir.

   Ne yazıktır ki Covid-19 virüsünden etkilenmeyen ya da etkilenmeyecek olan hiç bir sektörün kalmaması beklenmektedir. Bizler de bu durumda etkilenme derecesini en aza nasıl indirgememiz gerektiğini düşünmekteyiz. Covid-19 nedeniyle artık rahat bir şekilde dışarıda dolaşamıyor, alışveriş yapamıyor ve işletmeler olarak yeteri kadar müşteri mağazalarımızı ziyaret edememektedir. Fakat müşterilerin bize gelememesi bizim onlara gidemeyecek olmamız gelmemeleridir. Makalemizin başında belirttiğimiz gibi teknolojinin artmasıyla internet kullanımında artış olduğu için internet kullanmayan kişi sayısı çok az olmuştur. Ülkemiz için bu demek oluyor ki internet kullanmayı bilen, internet ortamında alışveriş yapan bilinçli halk kitlesinin meydana gelmesine sebep olmuştur. Böyle bir halk kitlesi oluşmuşken işletmelerinde kendi sanal pazarlarını oluşturarak mağazalarını internete taşımalarında herhangi bir aksaklık görülmemektedir.

   Bizler İVESGO YAZILIM hizmetleri olarak tam da bu noktada sizlerin ihtiyacı olan web sayfasını yapmaktayız. Kurumsal bir kimliğe sahip olmak isteyen işletmeler için kurumsal web tasarım sayfası, özel bir sayfası olsun isteyen işletmeler için özel tasarım web sayfası, ürünlerini internete taşıyarak satış yapmak isteyen işletmeler için ise e-ticaret sayfası yapmaktayız. Böyle zor bir dönemde sizlerin ihtiyaçlarını en yakından takip ederek ve sizin gibi işletmenizin gelirini düşünerek verilecek olan her hizmet başlangıcında ve sonunda sizlerle olmaktan gurur duyarız.

 

Teklif Al