(212)

Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
web tasarım

Zobim chat Erişim linki ,  

Linkiden Erişebilir Web Siteniz Üzerinden gelen mesaj isteklerini yanıtlayabilirsiniz . ve canlı olarak birebir müşterilerinizle iletişim halinde olabilirsiniz

Telefondan destek: Kafede otururken, yoldayken veya sahilde güneşlenirken telefonla müşterilerinize destek verebileceksiniz. Bu sayede ziyaretçilerinizle nerede olursanız olun iletişim içerisinde kalabilir ve satışlarınızı tatildeyken bile arttırabilirsiniz.

Zopim Android uygulamasına göz atmak için tıklayın.

Zopim iPhone uygulamasına göz atmak için tıklayın.

Ziyaretçi takibi: Sitenize gelen ziyaretçilerin hangi sayfada olduğunu görebilir ve hangi ürünleri kontrol ettiğini görebilirsiniz.

Spam engelleme sistemi: Düşük ihtimal de olsa sizleri rahatsız eden spam ziyaretçilerini engelleyebilir ve vaktinizi daha iyi kullanabilirsiniz.

Güvenli sohbet: SSL koruma sistemi ile tüm veriler şifrelenir ve müşterilerinizle en güvenli şekilde sohbet edersiniz.

Otomatik çeviri: Diyelim ki yurt dışından bir ziyaretçiniz var ve Türkçe bilmiyor. Siz de ziyaretçinin dilinden anlamıyorsunuz. Tamam! Endişelenmeyin! Zopim sayesinde yazışmaları otomatik çeviri ile gerçekleştirebilirsiniz ve dil sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Kısa yollu cevaplama sistemi: Vakit nakittir. Temsilci işlerini ne kadar hızlı halleder ve diğer müşterileri bekletmezse, ziyaretçilerinizin bir sonraki tercihi yine siz olacaksınızdır. Kısa yol yazma sistemi ile ciddi anlamda zamandan kar edebilirsiniz. Peki nasıl?

Sık kullanılan cümlenin içerisindeki bir kelimeyi yazdığınızda, tamamen yazmak istediğiniz örnek cümleler hemen aşağıda sıralanır ve tek bir tık ile tüm cümleyi ziyaretçiye gönderebilirsiniz.

Örnek;

“yardım” kelimesini yazdığınızda karşınıza çıkacak olan cümleler şu şekilde olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda lütfen soru sormaktan çekinmeyin.

Zopim’e hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim?

Yardıma ihtiyacınız olduğunda buralarda olacağım :) bana sadece mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

Zopim müşteri hizmetleri

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda Zopim müşteri hizmetlerine 7/24 bağlanabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz. İngilizce bilmiyorsanız bile sorun yok. Yukarıdaki önemli özelliklerden biri olan “Otomatik çeviri”sayesinde kolaylıkla çeviri işlemleri gerçekleştirilecektir. Bu sayede dil sorununu da ortadan kalkmış olacak.

Sonuç

Zopim incelemesini toparlayacak olursak.

Küçük, orta ve büyük ölçekli satış sitelerinin gözdesi bir yazılım var karşımızda. Kullanım kolaylığı ve desteklediği platformlar sayesinde satıcı-müşteri ilişkilerini her daim en iyi seviyede tutabilirsiniz. Site üzerinden, telefondan ve PC programı sayesinde her zaman ulaşılabilir olacaksınız.

Teklif Al