Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Web Sitesi Tasarım Ücretleri Ne Kadar?
Web Sitesi Tasarım Ücretleri Ne Kadar?

Web Sitesi Tasarım Ücretleri Neden Farklılık Gösterir ?

Web sitelerinizin ücretleri belirlenirken özellikle kullanılan yazılım yüzünden fiyatlar çok uygun veya yüksek olabilir. Peki nedir bu özel yazılım ile hazır yazılımlar arasındaki farklar?

  1. Özel yazılımlar adından da anlaşılacağı üzere hazır, heryerde ücretsiz sunulan yazılım değildir. 
  2. Hazır yazılımlar fiyatları bakımından oldukça uygundur ancak, bu tarz yazılımlar kötü niyetli kişiler tarafından siteniz kullanılamaz hale getirilebilir.
  3. Hazır yazılımların avantajlarından çok dezavantajları olduğu için diğer maddelerimiz hazır yazılım yaptırmayı düşünüyorsanız sizi biraz üzebilir.
  4. Özel olmayan yazılımlar sürekli güvenlik açıkları için güncelleme gerektirir. Eğer güncellemeyi yapmazsanız siteniz yavaşlayabilir, kötü niyetli kişiler şifreleri ele geçirebilir. Ödemiş olduğunuz web sitesi tasarım ücretlerini riske atmamanız için özel yazılımı tercih etmeniz gerekir.
  5. Peki neden özel yazılımları güçlü yapan nedir? Özel yazılımlar sadece firmanın kendi sunucusunda tutulur. Müşterilerle veya diğer sunucularda bu kodlar asla paylaşılamaz. Personel dahil yazılımın kritik noktalarına müdehale edemezler. Bu yüzden hazır sistemlere göre oldukça güvenlidir.

Web Sitesi Tasarım Ücretleri Hangi Aralıkta Olmalıdır?

Genellikle web sitesi tasarım ücretleri 1200TL den başlayıp istediğiniz özelliğe göre 5.000TL ye kadar çıkabilir. Özel bir web sitesi talebiniz var ise buna en uygun teklifi almak için yukarıda bulunan teklif al butonumuzu kullanabilirsiniz. Web sitesi tasarım ücretleri konusunda sizlere fiyatların arasındaki dalgalanmaların başlıca sebeplerini anlattık. Bunun yanı sıra kullanılan eklentiler, sunucu özellikleri, alacağınız extra hizmetler, mobil uygulamalar gibi isteklerde fiyatlarda değişkenlik gösteren maddeler arasında sayabiliriz.

Sizde hayalini kurduğunuz web sitesine yüksek ücretler ödemeden taksitli olarak satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz. Değer kılıp bu metni okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Teklif Al