Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Şirket Maili Telefona Nasıl Kurulur?
Şirket Maili Telefona Nasıl Kurulur?

Web tasarım hizmeti alanlar için şirket maili kurulu bir şekilde teslim edilir. Bu panelde oluşturulan mail hesabını Gmail ve Outlook gibi herhangi bir mail uygulaması ile kullanabilirsiniz.

Kurumsal mailin Android ve IOS işletim sistemlerinde Outlook'ta nasıl açılacağını göstereceğiz.

 

Oluşturulan kurumsal maillerinizi Outlook üzerinden aktif hale getirerek yönetebilirsiniz. Bunu yapmak için önce cihazınıza Outlook mobil uygulamasını yüklemeniz gerekir. Cihazınızda Google Play Store veya App Store'a gidip arama bölümüne Outlook yazarak indirebilirsiniz. Outlook uygulamasını yükledikten sonra uygulamaya giriş yapın.

Uygulamayı açtığınızda, hesap eklemeniz gereken bir alan göreceksiniz. Bir sonraki adıma geçmek için alttaki "Hesap Ekle" bölümünü tıklayın, Outlook sizden bir hesap girmenizi isteyecektir.

 

Hesap Ekle bölümüne eklemek istediğiniz şirket e-postasını yazın ve İleri düğmesine basın. Ardından, hesap türünü seçmeniz gereken bir alan göreceksiniz. Bu alanda en alttaki IMAP seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bir sonraki bölüme geldiğinizde, Görünen Ad bölümüne e-posta göndermek istediğiniz kişinin adını girin.

Gelen Sunucular sekmesinin yanındaki sunucu adını yazın. Örneğin, mail.siteismi.com şeklinde girebilirsiniz. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi doldurduktan sonra IMAP Gelen Posta Sunucusu bölümüne girebilirsiniz. Bu bölümde Gelen Sunucu sekmesindeki IMAP portunun yanına numarayı yazın.

SMTP Giden Posta Sunucusu bölümünde, Posta İstemcisi Ayarları bölümünün altındaki Giden Sunucusu bölümünde SMTP bağlantı noktasına göre numarayı yazın.

Her şey bittiğinde, devam etmek için sağ üst köşedeki onay işaretine tıklayın. Bu bölümde sizden başka bir hesap eklemeniz istenecektir. Bu adımı atladıktan sonra, e-posta adresiniz Outlook uygulaması üzerinden etkinleştirilecektir.

 

 

Teklif Al