Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Google Reklam Danışmanlığı Nedir? Neleri Kapsar?
Google Reklam Danışmanlığı Nedir? Neleri Kapsar?

Google Ads, popüler arama motoru Google'dan etkili bir reklamcılık platformudur. Google'da reklam vermek, daha nitelikli arama yapanları çekerek web sitesi trafiğini ve satışlarını artırmanın etkili bir yoludur. Google Ads ile sonuçlarınızı nasıl en üst düzeye çıkaracağınızdan emin değilseniz, Google Ads danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Bir Google Ads danışmanıyla çalışmak, uzmanların kampanyalarınıza rehberlik etmesine ve satışları en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Google AdWords, çok pahalı yatırımınızın hem büyük bir getirisi hem de israfı olabilir. Doğru yaparsanız, AdWords trafik çekerek, daha fazla potansiyel müşteri ve gelir elde ederek ve satışları artırarak işinizde devrim yaratabilirsiniz.

 

Ancak yanlış stratejiyi kullanırsanız, boşuna binlerce lira veya dolar harcamış olursunuz. Google Reklam Danışmanlığı, işletmenizi Google'ın arama platformu aracılığıyla tanıtmanıza yardımcı olacak hizmetinizdir.

 

Bu danışmanlar genellikle Google Ads sertifikasına sahiptir ve bilgilerini Google Ads'de görüntüler. Bazı danışmanlar, Google Ads konusunda deneyimli ve yetenekli olduklarını belirten Google Partners veya Google Premier Partners olabilmektedirler.

 

Tıklama başına ödeme (PPC) ve görüntülü reklamcılık konusunda uzmanlaşmış, çevrimiçi reklam kampanyalarına önemli ölçüde katkıda bulunan bir Google Ads danışmanı ile çalışılması gerekiliyor. Google reklam danışmanlığı, birçok işletmenin yatırım yapmak konusunda isteksiz olduğu bir alandır. Bu noktada işletmeler ajanslara verecekleri bütçeleri reklama vermek istiyorlar fakat  Google reklamları profesyonelce yönetilmezse yapılan tüm yatırımlar boşa gidecektir.

 

Google Ads ile ilgili bazı istatistiklere göz atalım;

Alışveriş yapanların %66'sı, alışveriş merkezleri veya geleneksel mağazalar yerine çevrimiçi alışveriş yapmayı tercih ediyor.

Google'ın günlük Google reklam etkileşimleri toplamı 3,5 milyarın üzerindedir.

Reklam verenler, %700 veya daha fazla bir yatırım getirisi bekleyebilirler.

Tüketicilerin %90'ı reklamların satın alma seçimlerini etkilediğini iddia ediyor.

Google AdWords'ün çok büyük bir fırsatı var. Ancak görebileceğiniz gibi, Google reklamlarını kendi başınıza uygulamak, sonuçlara ulaşmada etkisiz olabilir. Doğru yönlendirme uygulanırsa, geliri artırmak ve potansiyel müşterilere hitap etmek, akıllı reklam taktikleriyle gerçekleştirilebilir.

 

Google Ads hesabınızın tüm potansiyelini değerlendirmek için bir Google reklamcılık uzmanına danışmanız gerekir.

 

Yüksek Dönüşüm Sağlayın

Google ADS ile hayal ettiğiniz başarıya ulaşmanızı sağlayabiliriz.  Doğru hedef kitleye ulaşarak çok tıklama değil doğru tıklamalar ile  reklam bütçenizinden en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz.

Teklif Al