Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Google Drive Nedir? Ne İşe Yarar ?
Google Drive Nedir? Ne İşe Yarar ?

Google bugüne kadar birçok farklı hizmetle karşımıza çıktı. Çoğu kişi internette arama yapmak için Google'ın arama motorunu kullanıyor. Google aynı zamanda bir bulut hizmetide sunuyor. Ayrıca Google, insanların her gün kullandığı daha birçok hizmete sahiptir. Google Drive, Google'ın 24 Nisan 2012'de başlattığı bir dosya paylaşım ve depolama hizmetidir. Dosyaları sisteme yüklemek ve istediğiniz kişilerle paylaşmak için Google Drive'ı kullanabilirsiniz. Google Drive dosyalarına bilgisayarlardan, mobil cihazlardan ve tabletlerden erişebilirsiniz.

 

Google Drive, dosyaları depolamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan bir bulut depolama sistemidir. Google Drive tabloları, slaytları, formları ve diğer dosya dışı verileri yüklemek için kullanılabilir. Google Dokümanlar ve E-Tablolar, ortak çalışanlarla paylaşılan dokümanlar ve dosyalar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, Google Drive dosyalarını çevrimdışı olarak erişilebilir olacak şekilde ayarlama özelliği gibi birçok ek özelliğe sahiptir.

 

Google Drive hizmetini kullanabilmek için gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra Google Drive sayfasına girerek hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

Google Drive sayesinde dosyalarınızı, resimlerinizi, belgelerinizi ve videolarınızı saklayabilirsiniz.  Tüm mobil cihazlarda Google Drive uygulamasına erişmeniz mümkündür. Mobil uygulama modern bir arayüze sahip olduğu için size kolay kullanımlık sunmaktadır.

 

Google Drive her kullanıcıya başlangıça 15GB’lık bir kota sunmaktadır. Kotayı aştığınız zaman bir fiyatlandırmaya gitmektedir. Fiyatlar şu şekildedir;

 

Basic Paketi 100 GB kota ile ayda 5,79 TL

Standard Paketi 200 GB kota ile ayda 11,59 TL

Premium Paketi 2 TB kota ile Ayda 28,99 TL

Teklif Al