Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
E-Ticaret Fiyatları
E-Ticaret Fiyatları

 

Elektronik Ticaret ya da E-Ticaret; firmaların internet ortamı üzerinden belli bir fiyat karşılığında mal ve hizmet satışı yapması anlamına gelmektedir. E-Ticaret fiyatları satın alınan ürünün özelliklerine ve avantajlarına göre değişmektedir. Büyüklü - küçüklü binlerce işletme; yerinde, perakende mağazacılık faaliyetlerinin yanı sıra sanal mağazacılık faaliyetleri de sürdürmektedir. Firmaların ihtiyaç duyduğu internet ortamı mağazacılığına uygun e-ticaret imkanları bulmaları günümüzde oldukça kolaydır.

E-Ticaret Çeşitliliği

E-Ticaret tarafları temel olarak şu şekildedir:

  • Firmalar arası (Business to Business) yapılan elektronik ticaret,
  • Tüketici ile firma arasında yapılan elektronik ticaret
  • Kamu ile firmalar arasında yapılan elektronik ticaret
  • Kamu ile tüketici arasında yapılan elektronik ticaret

E-Ticaret hizmetleri çeşitli paketlerle satılmaktadır. Bu paketlere olan talepler; işletme bütçesine, tarafların niteliklerine, taraflar arası ilişki biçimine, satılacak ürün türüne ve de mevcut – potansiyel müşteri profiline bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

E-Ticaret Fiyatları

Satışa sunulan E-Ticaret fiyatları başlangıç, standart, pro, platinium, büyümekte olan, yeni başlayan gibi çeşitli paketler seçenekleriyle satılmaktadır. Bunların fiyatları da paketten pakete farklılıklar içermektedir. Yıllık sunucu kullanımı, web alanı, database alanı, sunucu tipi, bandwith - trafik ya da destek hizmet programı gibi temel özelliklerin değişik seçeneklerine farklı fiyatlandırmalar uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra gelişmiş özellikler de paketlere dahil edilebilmektedir. Birbirinden çeşitli E-Ticaret fiyatları ve ürünlerinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan paketi alarak sanal mağazacılığınızı kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. 

Teklif Al