Tiger 3

Logo Tiger 3 ürünü ile kurumsal dönüşümünüze hız katarak yenilikleriyle tanışın!

Logo Tiger 3 yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Tiger 3 Özellikleri

MODÜLER UYUM

Finans,Stok,Muhasebe vb. işlemleriniz tüm modüllerle ile birlikte uyumlu yapısı sayesinde sistem içerisindeki ilişkiyi kurar ve raporlamalarınıza kolaylık sağlamaktadır. Logo Tiger 3 ile işletmenizi güvence altına alabilirsiniz.

ARAYÜZ UYARLAMA

Logo Tiger 3 içerisinde işletmeniz ile ilgili verilerin sistem üzerinde ilave alanlar ekleyerek veri bütünlüğünüzü sağlamaktadır. Bu alanları dilediğiniz raporların içerisine ekleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

HIZLI ÜRETİM

Logo Tiger 3 ile üretim yaptığınız mamüllerin reçetelerini, stoklarınızdaki hammadde ve yarımamüllerle oluşturarak hızlı üretiminizde kullanabilirsiniz.Reçetelerinize fire veya sarf miktar oranlarını belirlediğiniz tutarlarla oluşturabilirsiniz.

TEKLİF YÖNETİMİ

Teklif yönetimi modülü ile birlikte Logo Tiger 3 içerisinde müşterilerinize stok durumunuza göre teklif hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak yapılan ziyaret görüşmeleri veya telefon görüşmeleri gibi aktiviteleride ekleyebilirsiniz.

E-DEVLET ENTEGRASYON

e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter ve e-İrsaliye ürünleri ile sisteminiz tam entegre çalışır. Gelir İdaresi Başkanlığı mevzuatlarına uygun özel entegratör yapısıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İŞ AKIŞ YÖNETİMİ

Tiger 3 programı içerisinde belirlemiş olduğunuz iş akışlarınızı ilgili personellere iletip onay sürecinden geçirebilirsiniz. Düzenli almış olduğunuz raporları belirli periyotlarla otomatik e-Mail olarak tanımlayabilirsiniz.

PROJE ANALİZİ

Sektörünüzde çalışmış olduğunuz müşterilerinizde ki hareketlerinize proje kodları tanımlayarak alım ve satış durumuna göre projelerinizin karlılık durumlarını izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Logo Tiger 3 programı içerisinde standart olarak Türkçe ve İngilizce dil desteği ile gelmektedir. Arapça, Farsça, Rusça ve Azerice dil seçenekleri ile ekstra dil paketi alınması durumunda entegre olarak çalışmaktadır.