Start 3

Mikro ölçekli işletmelerin günlük ön muhasebe işlemlerini kolaylıkla yapabilen Logo Start 3, yeni arayüzü ve hızı sayesinde işletmenize değer kazandırmaktadır.

Logo Start 3 yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Start 3 Özellikleri

MÜŞTERİ BİLGİLERİNİZ

Müşterinizin bilgilerini sisteme girebilir ve tüm hareketlerini raporlayabilirsiniz.

STOK İŞLEMLERİ

Al-Sat ürünlerinizin stoklarını kolaylıkla izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

BANKA İŞLEMLERİ

Ödeme-Tahsilat işlemlerinizi Start 3 yazılımınıza veri girerek finans işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

KULLANICI DOSTU

Gelişmiş arayüzü yapısıyla son kullanıcıya kolay bir kullanım ekranı sunmaktadır.

FATURA İŞLEMLERİ

Günlük alım ve satım faturalarınızı sistem içerisinde açmış olduğunuz müşterilerinize ve ilgili stok kartlarınızı kullanarak müşterinize iletebilirsiniz. Buna bağlı stok ve cari bakiye hareketlerinizi Logo Start 3 programınız içerisinde raporlayabilmektesiniz.

E-DEVLET ENTEGRASYON

Logo Start 3 içerisine yeni getirilmiş olan e-Fatura ve e-Arşiv özelliği ile işletmeniz içerisinde müşterilerinize kolaylıkla faturalarınızı düzenleyebilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz faturaları ister e-Mail olarak ya da kağıt çıktısını müşterinize iletebilirsiniz.

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Siparişlerinizi Start 3 üzerinden oluşturabilirsiniz. İrsaliye veya faturanıza girmiş olduğunuz satış siparişlerinizi aktarıp sevkiyat işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

KASA İŞLEMLERİ

Logo Start 3 ile personel ödemelerinizi, yakıt masrafları, peşin kapatılan faturalar vb. işlemlerini direk kasa üzerinden yönlendirebilir, finansal takibini ve raporlamasını takip edebilirsiniz.