Logo Neon

İşletmenizdeki deponuza dair üretim dahil tüm giriş ve çıkış hareketlerinizin operasyonlarını el terminalleri desteğiyle kolaylıkla yönetin!

Logo Logo Neon yazılımı ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müsait bir zamanınızda sizi ziyaret edebilir veya uzak bağlantı yardımıyla tercih ettiğiniz yazılımın demosunu gerçekleştirebiliriz.

Logo Neon Özellikleri

STOK YÖNETİMİ

Logo Neon yazılımı ile deponuzda ki ürünlerin sevkiyatlarını ilgili siparişleri bağlayarak çıkışlarını yapabilirsiniz. Sevki gerçekleşen ürünlerin faturalarını Neon içerisinden de kesebilirsiniz. Ek olarak, mal kabul işlemleri için giriş hareketlerini tamamlayabilirsiniz.

DEPO SAYIMI

İşletmelerde genellikle yazılım içerisindeki stok miktarları depo ile uyuşmamaktadır. Bu durumlarda el terminalleri ile depo personelleri tarafından depo sayımı yapılabilmektedir. Stoklar üzerinde belirlenen barkodlar okutularak sayım tamamlanabilmektedir.

SERİ/LOT TAKİBİ

Kimya,gıda,kozmetik vb. sektörlerde ürünler seri veya lot takipli olarak çalıştırılmaktadır. Deponuzda ürünlerinizin girişleri-çıkışları seri-lot bazında numaraları ve son kullanım tarihleri girilerek stok hareketleriniz oluşturulmaktadır

HATASIZ ÜRÜN GÖNDERİMİ

Logo Neon, sevkiyat sürecini evrak kontrolüyle sürekli takip ederek sürecin hatasız biçimde tamamlanmasını sağlıyor. El terminalleriyle birden fazla kişi ile sipariş toplanması sayesinde sevkiyat süreleri kısalırken, müşteriye hatalı mal gönderimi de engelleniyor.