(212)

Satın Almak İçin Hemen Ara !

ivesgo
Bluetooth 5 Tanıtıldı
12 Ağustos 2017

/Hayatımızın birçok yerinde gerek akıllı telefonlarla, gerek bilgisayarlarla, gerekse de farklı elektronik cihazlarla kullandığımız bluetooth un beşinci versiyonu yakın zaman içinde tanıtılacak.

Devamını Oku
Kendini Soğutabilen Sulu Batarya Dönemi Başlıyor
12 Ağustos 2017

/Su tabanlı batarya olarak adlandırılan yeni batarya teknolojisi Harvard Üniversitesi bilim insanları tarafından geliştirildi.

Devamını Oku
Windows 10 İle Gelen Yeni Klavye Kısayolları
12 Ağustos 2017

/Windows sistem kullanıyorsanız işinizi kısayollarla çabucak halledebilirsiniz. Bu konuda kendini her geçen gün geliştiren Microsoft Windows 10 a yeni kısayollar ekledi.

Devamını Oku
32GB RAM ve Intel Kaby Lake İşlemciyle MacBook Pro 2017 Geliyor!
12 Ağustos 2017

/Apple MacBook Pro seri ile heyecanlandırmaya devam ediyor. Beklentiler ailenin yeni üyesinin tam bir canavar olacağı yönünde Apple, acımasızca rekabet ettiği her sektörde fark yaratmayı ve yeneliklere öncülük yapmayı çok seviyor.

Devamını Oku
Lexar ın 256GB lık Yeni Mucize microSD Kartı Tanıtıldı!
12 Ağustos 2017

/Fotoğrafçılık devi Lexar, yeni profesyonel fotoğrafçılık ve depolama aksesuarlarını kamuoyuna tanıttı.

Devamını Oku
AMD Şimdi de Ryzen 5 Serisini Tanıttı: Tam Bir Fiyat/Performans Canavarı!
12 Ağustos 2017

/AMD nin büyük ilgi gören üst seviye Ryzen 7 serisinin ardından şimdi de sıra Ryzen 5 e geldi. Oldukça uygun fiyatlı olan seri, fiyat/performans konusunda iddialı olacak.

Devamını Oku
UEFI, BIOS, GPT, MBR Nedir?
12 Ağustos 2017

/Bilgisayarlar hayatın her yerinde. Bu faydalı cihazlar hakkında ortada birçok kavram dolanıyor. Biz de UEFI, BIOS, GTP ve MBR gibi kavramları sizler için açıklamak istedik.

Devamını Oku
Facebook Messenger a Canlı Konum Paylaşma Özelliği Geldi!
12 Ağustos 2017

/Facebook, son zamanlarda Messenger uygulamasına birbirinden kullanışlı özellikler ekliyor. Ailenizin veya yakın bir arkadaşınızın artık sizi canlı olarak izlemesi mümkün.

Devamını Oku
Teklif Al